Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha az első pár randi valamelyikéről 1 órát késne a partneretek? Megvárnátok?

Figyelt kérdés

Szóval megbeszéltek egy időpontot, a másik fél még a megbeszélt időpont előtt jelezné hogy késni fog, de több mint egy órát késne. Mit reagálnátok, ha nem jelezné felétek előre csak a megbeszélt időpont után, hogy késne?

Bevallom őszintén, engem ez annyira kiborított, hogy otthagytam a nőt faképnél és a haverok leh...tek.



2020. márc. 11. 19:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
Mi volt az oka a késésének?
2020. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem mond valami extratuti jó indokot (pl. baleset volt az úton, ahol jött, lerobbant a vonata, mit tudom én), akkor én 10 perc után már nem vagyok ott, és nincs következő randi. Az időm kincs, és én mindig mindenhol ott vagyok 5 perccel hamarabb, hacsak nem akadályoztat valami, és akkor is első dolgom tájékoztatni a másikat, amint megtudtam, hogy késni fogom.

Ja, és nő vagyok. Ez alkati kérdés, nem nemi.

2020. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Az egyik haver azt mondta, hogy jobban jött volna ki az egészből ha lemondja a randit, mint hogy ennyit késik és várat valakit és így utólag igazat is adok neki.

Nem volt indok, csak annyit mondott, hogy "bocsi".

2020. márc. 11. 20:11
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi? H késtem 70 percet? Ennyi?
2020. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Ez a beszélgetés zajlott le

- Szia,bocsi, hogy késtem. Hogy telt a napod?

- Várakozásokkal tele, de úgy néz ki feleslegesen.

- Ezt hogy érted?

- fél 6-kor leültem, gondolkoztam mit fogok mondani ha megérkezel. Majd 6-kor ránéztem a telefonomra és láttam az üzeneted, fél 7-kor már türelmetlen voltam, 7 órakor elengedtem a dolgot és most búcsúzom. Szia

2020. márc. 11. 20:20
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
15# Biztos a Mávnál dolgozik😂
2020. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Szíves megértést és elnézést kívánunk 💪🤫
2020. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Mobiltelefon koraban necces. Azert enyhito korulmeny, ha te otthon varod, nem az utcan.

Nekem, no vagyok, alkalmi szexre a ferfi versenyzo teli hidegben 57 percet kesett. Husz percig alltam, hogy lecsesszem, azt, hogy most szallok le, mar a futott lakasban olvastam. Elotte igerte, hogy ha elindul, ir, es gyakorlatilag mar akkor lemondtam rola, mikor ezt elfelejtette. Elkuldtem a csaba, mikor valaszt gepelt, blokkoltam. Vannak hatarok.

2020. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezen már kár rágódnod. A sztoriból nekem az jött le, hogy te nagyon pontos vagy, O meg késős. Nagyon nem jönnétek ki, szóval úgy sincs értelme kapcsolatnak. Talán a legnagyobb lángoló szerelem idején még aláthidalnatok, de az elmúlik, és hosszú távon 70 percnél sokkal több időt vesztegetnél rá, ha úgyis vége lesz.

Üdv, egy késős nő

2020. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked volt igazad, kérdező, abban is, hogy ez egyértelmű jele annak, hogy te nem vagy olyan fontos neki, mint amilyen ő volt neked. A haverjaidtól meg ne kérjél tanácsot, véleményt, utólag se.
2020. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!