Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, akit megbántál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akit megbántál, hogy nem adtál neki esélyt?

Figyelt kérdés
Egy fiúval találkozgatom egy ideje. Magas, helyes, nagyon érdekes az élete/munkája és olyan szépen beszél rólam. De úgy érzem, nem akarok komolyat. Megbánhatom később?
2020. márc. 24. 09:52
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
56%
Igen meg ne sokat tökölj mert keres mást mint az én esetemben....
2020. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha így gondolsz róla, akkor igen, meg fogod bánni.

Én akiket eddig tudatosan elutasítottam mindegyiket okkal tettem és nem bántam meg.


F

2020. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

En egy döntesem se bantam meg.

Mindennek meg van az oka.

2020. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

A mostani érzésed a lényeg. Ha most úgy érzed,hogy nem szeretnél komoly kapcsolatot, sőt, igazán nem is vonzódsz Hozzá, nincs értelem azon merengened,hogy később megbánod-e.


Fura kérdés, de mikor később?Esetleg 30+-osan, ha egyedül leszel?


Ha Rád talál a szerelem biztos nem fogod megbánni.


Nő vagyok, de sosem volt olyan,hogy később megbántam ha adott helyzetben nem ismerkedtem valakivel.

2020. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
A nők sosem bánják meg, ezt értsétek meg.
2020. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem akarsz komolyat, akkor ne erőltesd. Ne legyél csak azért vele, mert félsz, hogy nem lesz jobb.
2020. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy megbánod. Minden döntésnek következménye van és ezzel számolni kell.

Ugyanakkor csak azért ne menj bele mert ettől félsz. Egy kapcsolatot az őszinte érzelmekre kell hogy építsenek, nem a felelemre. Aminek a félelem az alapja az nem oszinte kapcsolat csak menekülés valami elől.

Plusz ha ezt elmondod a srácnak, neki is adsz egy esélyt hogy olyat találjon aki tenyleg értékeli.

2020. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ... Az illető nem mozgat meg benned valamit úgy, vagy pedig a kapcsolattól félsz? Én utólag már bánok több nőt is akit lepattintottam régebben. Pedig nem arról volt szó, hogy nem jöttek volna be, csak féltem elkötelezni magam és bemagyaráztam akkor magamnak, hogy miért nem akarok tőlük semmit.
2020. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ha nem vonzodsz hozzá, kár erőltetni.
2020. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy miért nem akarsz komoly kapcsolatot!

Ha nem érzel eleget, pl. nincs olyan nagy vonzalom, akkor nem hiszem, hogy megbánnád.

2020. márc. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!