Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiábrándító volt ez számomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító volt ez számomra, velem volt baj?

Figyelt kérdés

A kérdés nem aktuális, régebben volt egy randim.

Egy közös tanfolyam alatt ismertem meg a lányt és itt a közös elöltött idő alatt beszélgettünk és valamilyen szinten ismerkedtünk, hobbiról és a szabadidejét mivel tölti témráról volt szó és itt volt pár füllentése, konkrétan nem is foglalkozott azzal, amiről beszéltünk. Ez a randi alatt derült ki, mármint a hazugság, valahogy témaként előjött és belőlem kijött az, hogy korábban pedig máshogy hangzott a szájából ez, erre az volt a válasza, hogy "ja, lehet".

Igazából nem avval volt a gond, hogy nem mondott igazat, megesik mindenkivel, de elnézést sem kért és benne maradt a levegőbe ez. Abban a pillanatban ez nekem tökre kiábrándító volt és lapos is lett a hangulat a randi alatt, nem is hívtam többet. Hibáztam, hogy ez számomra kellemetlenül érintet, hogy nem tudtam akkor tovább lendülni ezen?


Köszi a választ.


2020. ápr. 1. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Erm hát ha füllentettem és valaki rajtakap nem indít be hogy valaki szembesít vele. Sztem simán tovább kellett volna lépned rajta nem ekkora kérdést csinálni belőle, ha nem tetszik akkor meg ne találkozz vele.
2020. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kellemetlen volt neki, és csak tovább akart lendülni a témán, mert rosszul érezte magát. Bátor volt tőled, hogy így számon kérted őt, hogy régen mást mondott. Valószínűleg nem esett jól neki. Szerintem nagyon túlreagáltad.
2020. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha az ember hazugságon kapja a másikat, akkor onnantól oda a bizalom, és folyton agyal, vajon ez most igazat mond vagy csak kitalálta.

Nekem is volt egy olyan barátnőm akivel az elején minden szép és jónak tűnt, aztán egyre másra jöttek elő olyan dolgai amik nem kicsit voltak kétesek. Mikor meg rákérdeztem, mutasson már valami bizonyítékot, akkor még én voltam leb..va, mert mit képzelek én, hogy számon kérem, meg miért kellene neki bármit is bizonyítani?! Nem annyira publikus, max pü-ben el tudom mondani, de szerintem jobb, hogy nem folytattad tovább.

2020. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Isten óvjon ilyen szőrszálhasogató embertől, aki ilyen kicsinységen lovagol és emiatt dodja a nőt.

Bakker, már nem is emlékszel konkrétan, miről füllentett, szóval olyan baromi fontos nem lehetett.

Nos rám is rámfoghatják, hogy csak füllentem, hogy pl a képzőművészet a hobbim, mert már nem festek, mivel momentán nincs időm, ez még nem jelenti, hogy hazudok, attól még szeretem és szerettem, csak nem csinálom. Abszolut hazugság az lenne, ha azt hazudnám, hogy szabadidőmben díjbírkózó vagyok. Na, azon megérteném, ha a pasi dobna is egy hátast.

2020. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem miért baj neked ez. Beszél oké. De miert akarsz vele komolyabb dolgokrol beszélni , megismerni meg ilyen marhasagok.


Mindegy mit mond, beszélgetni ott vannak a barátaid.

2020. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!