Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik az az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az az internetes társkereső, amelyiken szívesen regisztrálnátok?

Figyelt kérdés

A jelen helyzetet tekintve, melyik az az online oldal, ami számotokra hiteles és szívesen keresnétek is párt?

Kort és nemet is írhattok.



2020. ápr. 4. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Randivonalon vagyok.

L/22

2020. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

A jelen helyzetben sehol. Ha tudnám, hogy ez a helyzet csak pár hétig tart, akkor igen. De így, hogy akárki tetszik is, akár hónapokig nem találkozhatok vele, nem látom értelmét. Valamiért nem bízom benne, hogy ennyire jó fej vagyok... :D


Amúgy én korábban is társkeresőn találtam párt, most is így tervezem. Én nem vagyok egy társasági lény, nekem jó választás, élőben sohasem menne.


Úgy tervezem az elittárson és a be2-n regisztrálok majd, ha lemegy a járvány, bár elég sok a rossz vélemény, úgy általánosan.

2020. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

> #7 nincs ebben semmi fura. Az itteni megnyilvánulásaid alapján egy begyöpösödött, megkeseredett, frusztrált ember vagy, tele negatívval és keserűséggel, hát nem csoda, ha nem áll véled szóba senki.

Fordítva ülsz a lovon. Azért vagyok ilyen, mert "nem áll velem szóba" senki. Ha egészen fiatal korod óta csak elutasítást és csalódást kapnál az ellenkező nemtől, hidd el, te sem lennél szuper happy.

2020. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Régebben voltam többször, több társkeresőn is. Egyik sem különbözött lényegesen a másiktól. (Amelyiknek volt valami különlegessége, azt átalakították.)

Volt több randim is, de egyikből sem lett semmi komoly.

Végül mindig azért töröltem magam, mert valahol találkoztam egy lánnyal...

2020. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!