Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nálatok lenne esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok lenne esélye egy olyan pasinak, akinek a fogai az átlagostól picit rosszabb állapotúak?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy nem mosnám őket, rendszeresen mosok fogat, a leheletemmel sincsen semmi baj, pusztán az a probléma hogy rengeteg kávét, teát, és Colát iszok, ami még öblögetés mellett is befogja az ember fogát, így hiába mosom, a fogaimnak van egy sárgásabb árnyalata, plusz fogorvoshoz is rendszeresen járok, mivel párszor már tömni kellett pár fogamat, mert apró szuvasodások jelentek meg rajta.


Ezek mellett egyébként egy teljesen rendezett külsejű srác vagyok, illetve egyetemista vagyok, szóval suttyónak nem mondanám magam, de mégis elvesz valamennyit az önbizalmamból ez a dolog.



2020. ápr. 5. 15:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hiteles orvosi forrást láthatunk, a retikul.hu női magazin oldalán.. Mossad nyugodtan szódabikarbónával a fogad, ahogy csak szeretnéd, de ezt nyílvános fórumokon kérlek ne protezsáld. :D
2020. ápr. 5. 17:23
 12/20 anonim ***** válasza:
46%

Okkal nem barátkozom nőként nőkkel, többségük idióta dolgokat mond az ilyen agyilag toprongy helyekről és mellé ki is oktat, hogy mit okoskodok.


Tessék kérdező, itt a megfelelő infó. Egy perc sem volt kiguglizni: [link]

2020. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11

Mondatértelmezés? Mit írtam az utolsó bekezdésemben? Segítek, idézem: "Ja, és ha fogszakorvosi lapokat olvasgatsz, akkor ott minden egyes házi praktika ellen vannak, na vajon miért? Hogy hozzájuk vidd a pénzed!"


Én egy szóval se írtam, hogy ez egy hiteles orvosi forrás, ez házipraktika, amit az orvostársadalom NEM ismer el, mert nekik csak az a hiteles, amit ők állítanak.

Még Maria Trebent se ismerik el.

2020. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én ezt onnan tudom, hogy van egy ismerősöm, aki fogtechnikusnak tanul az egyetemen, és mesélte hogy nem igazán létezik jó házi fogfehérítés, mert mindegyik valamilyen szinten károsítja a fogzománcot.
2020. ápr. 5. 17:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha már említésre került a szódabikarbóna: a Parodontaxnak az az egyik fő összetevője. Hogy mit csinál a fogzománccal, azt nem tudom. Az enyémet eleve nyírja a gyomorsav (reflux), fogkrémből pedig jelenleg 5 különbözőt használok felváltva. Köztük van a Parodontax is, de így, hogy nem állandó és kizárólagos a használata, nem derül ki.
2020. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A házipraktikákkal az a baj, hogy jó részük irdatlan nagy baromság, pl amikor azért halt meg egy darázscsípésre allergiás fiú, mert kalcium pezsgőtablettával akarták csillapítani az allergiás rohamot.
2020. ápr. 5. 17:33
 17/20 A kérdező kommentje:
15# Igen, de mennyiségileg szerintem elenysző az a szódabikarbóna mennyiség, amit beleraknak.
2020. ápr. 5. 17:34
 18/20 anonim ***** válasza:

Oké, akkor parancsolj:

[link]

[link]

2020. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, hogy sárgábbak a fogaid több ismerősöm is volt fogfehérítésen és utána más fogkrémet használnak ott javasolták nekik.
2020. ápr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A csont alapból sem teljesen fehér színű. Nyugi.
2020. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!