Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin udvarias legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin udvarias legyek, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Alapvetően konzervatív beállítottságú vagyok ilyen téren, szóval nem kéne megjátszanom magam, de attól félek, hogy a csaj emiatt lúzer "tacskónak", gyenge, behódoló jellemnek fog gondolni vagy hogymondjam...

21 F



2020. ápr. 7. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdezek.

Te kivel szeretnél összejönni?

Aki ezt értékeli v. aki ezért lúzernek néz?

Légy önmagad!

2020. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha annak tart, akkor nem veszítesz vele, ő se veled, neki valami ilyen "rajoskodó" figura kell, neked pedig gondolom egy olyan nő aki normálisan viselkedik és nem úgy, mint aki most lépett ki a putri ajtaján és hozza magával a "telep" jellegzetes viselkedési szabályait.
2020. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Önmagad legyél. Természetes. A legtőbb ember azért kiszúrja ha a másik színészkedik.
2020. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

#3


És aki nem tud önmaga lenni, mert nincs is olyan, hogy "önmaga"?


Pontosabban biztosan van, de én mindig úgy érzem, hogy szerepet játszom, még az "önmagam" is megjátszás kicsit, mert ha másért nem is, a "társas viselkedés írott és íratlan szabályait" be kell tartani és az onnantól megjátszás mindenkinél, mert alapvetően senki nem szereti betartani, csak erre visz a morális értékrend, a neveltetés vagy a konfliktuskerülés. És alapból megveti mindenki azokat akik ezeket nem tartják be.

2020. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy 10-es skálán mennyire vonzó egy bunkó ember?


0


Legyél önmagad! Ennyi!

2020. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél udvarias, de nyugodtan vesd be a humorod (ha van), és szerintem bátran lehetsz finoman pimasz. Nem sértegetés szintjén, de ha néha csipkelődsz, az azt sugallja, hogy nem félsz a nőktől. A "túlzott", szertartásos udvariasság szerintem sokak szemében inkább taszító lehet, mintsem megnyerő.
2020. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 akkor ez egy olyan probléma amin első körben dolgozni kell. Mindenkinek van önmaga, csak kell hozzá némi önismeret , önelemzés. Ez egy hosszú folyamat de tanulható. Viszont nem érdemes ismerkedni, belemenni egy kapcsolatba amíg önmagunkat sem ismerjük. Túl sokan vannak így. Túl sok az olyan ember aki önmagával sincs tisztában. Aztán kapcsolatok, házasságok mennek tönkre és lehet olvasni a kérdéseket, hogy a párom már nem akar gyereket, nem akarja ezt-azt, megváltozott, stb. Holott sok esetben arról van szó hogy emberek belemennek kapcsolatokba miközben önmagukkal sincsenek tisztában, mit akarnak, ők maguk milyenek, adják a szépet, összejönnek valakivel és így a végén a másik ember szívja meg, mert egy idő tán rá sem ismer arra az emberre akivel összejött. De a másik se ismeri önmagát... Akkor addig nem kell másokat áltatni. nem vezet jóra.
2020. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az udvariasság nem azt jelenti, hogy valaki lúzer :D
2020. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Adjad önmagad; ha kellesz neki, akkor úgy kelljél. Amúgyis, lakva ismerszik meg az ember; és amiután már együtt laktok egy ideje, szerintem elkerülhetetlen lesz; hogy kimutassa mindkettőtök a foga fehérjét; tehát önmagát adja. Tehát adjad te is önmagadat. Te is szeretnéd, hogy a másik önmagát adná, mert akkor tudnád őt igazn megismerni, hoy akarsz-e vele együtt élni.
2020. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
*szal te se szeretnéd ha becsapnának, akkor te se csapj be másokat; nekem pl elvárás , hogy ne is próbáljon másnak látszani, meg én sem.
2020. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!