Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gazdag férfiak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag férfiak milyen jellegű nőkkel szoktak összejönni?

Figyelt kérdés

A gazdagon azt értem akik több tízmilliós autóval közlekednek, igényesek magukra és a lakókörnyezetükre és a havi jövedelmük már 7 számjegyű. Mivel ilyen életszínvonalhoz már milliós bevétel szükséges.

Ezek a férfiak milyen nőkkel ismerkednek? Mik az elvárásaik és érdekli őket a nők anyagi helyzete vagy a munkájuk (diplomások - e)?



2020. ápr. 9. 20:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
Tescos árufeltöltőkkel, és mekis eladókkal.
2020. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha van esze, gazdaggal. Ha nincs, akkor vesz magának valami aluliskolázott prolit nagy mellekkel
2020. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Innen a 9-esekkel:

[link]


De akár azt is ajánlom, hogy nézz meg egy részt a Feleségek luxuskivitelben-ből.

2020. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól szituált,tanult nőkkel.Őket veszik feleségül.Egyszerű nőt nem fog magához kötni,annyi esze azért van.
2020. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%
Nos, én megfelelek a kérdésben támasztott kritériumoknak. Csak magamról tudok nyilatkozni, de engem nem érdekel a nő anyagi helyzete. A diploma sem feltétlenül, mert tudom, hogy sokan otthagyták az egyetemet, hogy valami mást csináljanak (én is). Az intelligencia és műveltség viszont elvárás lenne.
2020. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
3: Pont ez az, az összes szereplő közül talán a Csősz Boglárka az aki szintet tudott lépni mert olyan közegbe került a házasságának köszönhetően ahol elvárás az intelligencia.
2020. ápr. 9. 21:12
 7/35 anonim ***** válasza:
53%

Itt, keleten az ordenare divik. De mashol konnyen meglehet, hogy egy idosebb, korabeli okos jo fej novel. Olyannal, akinek karrierje van, ha penzes, ha nem, valamihez erto, valamiben kiemelkedo no.

Itthon ez mas vilag. Ujgazdagnak, bunozonek mas kategoria.

2020. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Vasvári Vivien ezzel szemben egy csapos lány szintjén van.
2020. ápr. 9. 21:14
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Magyarországon akik olyan gazdagok, mint amit te is írtál, azok nagy részben nem saját erejükből, ügyességükből, intelligenciájukból, kitartásukból fakadóan lettek azok, hanem minimum jó kapcsolataik voltak, vagy egyenesen illegálisan jutottak a vagyonukhoz. Biztos vannak akik nem ilyenek, de ők inkább a gazdagok között a kisebbség. Na most ezek a férfiak, akik normális (nyugati) piaci viszonyok között nem jutottak volna ilyen nagy vagyonhoz, csak itt a vadkeleten jött össze nekik, azok jellemzően nem magas intelligenciájú, jó ízlésvilágú, kiművelt emberfők. Szóval nem is kell tőlük ilyen dolgokat elvárni, hogy majd biztos tanult, művelt, szintén jól szituált nőt akar.
2020. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%

Mióta függ össze bármilyen szinten a gazdagság azzal, hogy igényes valaki magára és a lakókörnyezetére? Na mindegy.

Több tízmilliós kocsim szerencsére nincs, de a jövedelmem az általad leírt tartományba tartozik, úgyhogy válaszolok, bár amit mondok, az nyilván rám vonatkozik, nem tudok, és nem is szeretnék senki más nevében nyilatkozni.

Ismerkedni bárkivel szívesen ismerkedek, legfeljebb nem lesz belőle semmi. Nincs semmilyen többlet elvárásom azon kívül, hogy külsőre fogjon meg, és érezzem jól magam a társaságában. De azt gondolom, ez független az anyagi helyzettől, mert középiskolás koromban is ezek voltak a párkeresési szempontok. Szerencsére eddig az összes párkapcsolatom olyan volt, hogy nem volt téma a pénz. Én is dolgoztam, a másik is dolgozott, nyilván arányosan jobban kivettem a részem a költségekből, ha én kerestem többet. Az zavarna, ha semmit nem dolgozna, de nem azért, mert nem lenne kenyérre való, hanem azzal a mentalitással összeegyeztethetetlen, amit én személy szerint keresek egy nőben. De ismerek olyan fickót is, aki kijelentette, hogy ő csak akkor tud magára férfiként tekinteni, ha a feleségének nem kell dolgoznia. Oké, ez is egy felfogás.

Az meg, hogy diplomás-e... attól, hogy valakinek van egy diplomája, szakmailag sem okvetlenül lesz semmivel több, hát még emberileg. Számomra irreleváns. Valószínűleg ha 30 évesen a 8 általános sincs meg, az azért kérdéseket vetne fel, de egyébként számít bármit is?

2020. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!