Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gazdag férfiak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag férfiak milyen jellegű nőkkel szoktak összejönni?

Figyelt kérdés

A gazdagon azt értem akik több tízmilliós autóval közlekednek, igényesek magukra és a lakókörnyezetükre és a havi jövedelmük már 7 számjegyű. Mivel ilyen életszínvonalhoz már milliós bevétel szükséges.

Ezek a férfiak milyen nőkkel ismerkednek? Mik az elvárásaik és érdekli őket a nők anyagi helyzete vagy a munkájuk (diplomások - e)?



2020. ápr. 9. 20:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18 csakhogy egy ilyen nő egy fadarab lesz az ágyba ,semmit nem enged. De sok sikert hozzá . A lényeg hogy lehessen mutogatni mi??
2020. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Utolsó: az ilyen nők pont annyira fadarabok, mint bármelyik csaj. És pont annyira intelligensek, és pont annyira kedvesek.


Van közöttük fadarab, és van szexdémon, van okos és buta... a kinézet még nem határozza meg, hogy miyen az ágyban, még akkor sem, ha sokan szeretnek általánosítani, mert úgy könnyebb elviselni

2020. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
18as vagyok. Nem tudom ki milyen az agyban de ahogy az utana kovetkezo is irta, attol hogy valaki szep meg nem egyenlo azzal hogy butacska es csak egy kirakati No lenne. A szx pedig 2 emberen mulik, adni es kapni - ez lenne az alap.
2020. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

19.


Ha ilyen férfi vagy, mint ami a kérdésben szerepel, akkor nem a neten kellene ismerkedned. Neked pont hogy az ismerősi körödben kellene, vagy valahogy a való életben kellene nőket megszólítanod, ahol jobban kiütközik rajtad, hogy miket értél el eddig az életben. Ha nem vagy jóképű az nem feltétlenül rossz, csak te pont a legrosszabb platformon ismerkedsz, amit egy nem jóképű ember választhat: Az internet. Ne így csináld.

2020. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

24: nekem mondta egyszer egy lány barátom, mikor erről beszélgettünk (értsd, hiába megy jól a szekért, nem lett könnyebb az ismerkedés), hogy nem elég gazdagnak lenni, annak is kell látszani.


Szerintem sokan akiknek megvan a 7 számjegyű fizetés pont ez a pont jelenti a "gondot". Hogy nem kezdjük el villantani a pénzt, még akkor sem, ha megtehetné az ember. Én például járhatnék gond nélkül szinte bármilyen autóval amit itthon megkapni (ok, Ferrar és Maserati azért nem férne bele :)), mégsem teszem. Innentől meg a csaj csak azt látja, hogy van egy átlagos kocsim, de "pénz szagom" nincs.


És amíg az ember nem kezdi el mutatni is, hogy milye van, addig az ismerkedés szempontjából teljesen mindegy, hogy 1 millió, 10 millió vagy 100 millió áll a bankszámláján.

2020. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Egyébként ahhoz a színvonalhoz amiről a kérdező mesél nem 7 számjegyű fizetés kell (ez kb bármelyik mérnöknek megvan), hanem a 7 számjegyűn belül is egy komolyabb összeg.


Mert nem elég megvenni azt a 20 milliós kocsit, tankolni, szervízelni is kell (és az nem suzuki árban megy), nem elég, hogy megvan a verda, de olyan helyen kell mozogni is, amit a verda predesztinál... aki nagy nehezen kiköhögött egy 20 milliós kocsit, majd a sarki menzán kajál, meg a lakótelepi lakás előtt parkol, az még nagyon nem ez a kategória.

2020. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

25-26.


De ebben meg ez lenne a rossz, hogyha pénzt kezdenél villantani, hogy olyan nőket vonzanál be, akiket nagy mértékben a pénzed érdekel és nem pedig te. Pedig egy értékes ember vagy, aki képes szeretetet kapni egy nőtől a pénze villogtatása nélkül is.


Az hogy becsajozol és lesz egy társad pedig nem csak a pénz függvénye, hiszen bőven látsz te is csóró, magadnál csóróbb férfiakat is olyan nőkkel, akiket pedig elfogadnál magad mellé.

2020. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Az a férfi aki megteheti hogy válogat, az esetek nagy részében trófeát választ. A külsőn van a hangsúly.


A férfiak 90% külső alapján választ(ana) függetlenül az anyagi helyzetétől.



Egy ilyen anyagi helyzettől még nem teheti meg senki, hogy “válogat”. Oké, aki alapból vonzó, az talán sikeresebb, ha Mercedesszel érkezik a randira, nem busszal, de ennyi. Nekem pl. egy kínszenvedés az egész; a nők többsége alapvetően külső, főleg arc alapján dönt, így egy-egy randit összehoznom is nagyon nehéz.


De, de megteheti! Persze lejjebb kell mennie az elvárásokat tekintve ami a munkát/tanulmányokat/anyagi helyzetet illeti és máris válogathat kedvére. Nem is kell mérnöknek lenni, egy jól kereső szakember is megteheti hogy kedvére válogasson.

Ott ennek a másik oldala. Instagramon azoknak a magyar nőknek van a legnagyobb követő száma (ismeretlennek is) akik csillogó-villogó körülmények közt élnek és ezt pakolják az oldalukra mindennap, miközben mindent a férjüknek köszönhetnek. A követőik 99% nő, akik erre csorgatják a nyálukat. Nehéz ilyen nőt találni?! Nem hiszem..

2020. ápr. 10. 12:35
 29/35 A kérdező kommentje:

Egyébként ahhoz a színvonalhoz amiről a kérdező mesél nem 7 számjegyű fizetés kell (ez kb bármelyik mérnöknek megvan), hanem a 7 számjegyűn belül is egy komolyabb összeg.



Mert nem elég megvenni azt a 20 milliós kocsit, tankolni, szervízelni is kell (és az nem suzuki árban megy), nem elég, hogy megvan a verda, de olyan helyen kell mozogni is, amit a verda predesztinál... aki nagy nehezen kiköhögött egy 20 milliós kocsit, majd a sarki menzán kajál, meg a lakótelepi lakás előtt parkol, az még nagyon nem ez a kategória.



Gondoltam ez értelemszerű a kérdéshez. Egy komplett életszínvonalra értettem a kérdést, bár 20 milliós kocsikat nem szoktam látni lakótelepek parkolójában sőt konkrét városrészekben is elvétve látni.

2020. ápr. 10. 13:12
 30/35 A kérdező kommentje:

24: nekem mondta egyszer egy lány barátom, mikor erről beszélgettünk (értsd, hiába megy jól a szekért, nem lett könnyebb az ismerkedés), hogy nem elég gazdagnak lenni, annak is kell látszani.



Szerintem sokan akiknek megvan a 7 számjegyű fizetés pont ez a pont jelenti a "gondot". Hogy nem kezdjük el villantani a pénzt, még akkor sem, ha megtehetné az ember. Én például járhatnék gond nélkül szinte bármilyen autóval amit itthon megkapni (ok, Ferrar és Maserati azért nem férne bele :)), mégsem teszem. Innentől meg a csaj csak azt látja, hogy van egy átlagos kocsim, de "pénz szagom" nincs.


A nők az alapján ítélnek amit látnak és hallanak. Ha azt látják hogy új Mercedesed van, Omega órád, a közeli SPARba is minimum Hugo Boss van rajtad és a Madárhegyen laksz egy 100+ milliós lakásban azonnal szuper gazdagnak fognak elkönyvelni, akkor is ha az autó bérelt a lakás pedig albérlet a farmert pedig -60% kedvezménnyel vetted a leárazásokkor.

Ha pedig egy átlagos környéken laksz és átlagos autód van, egy dolgozó számára is megfizethető a ruhatárad és a megjelenésed de millióid vannak a bankban emberszámba, se fognak venni.

Ezért esik pofára sok aranyásó amikor kiderül hogy a luxus csak látszat volt vagy hatalmas hitel van mögötte. Ez mindig igy volt.

2020. ápr. 10. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!