Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gazdag férfiak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag férfiak milyen jellegű nőkkel szoktak összejönni?

Figyelt kérdés

A gazdagon azt értem akik több tízmilliós autóval közlekednek, igényesek magukra és a lakókörnyezetükre és a havi jövedelmük már 7 számjegyű. Mivel ilyen életszínvonalhoz már milliós bevétel szükséges.

Ezek a férfiak milyen nőkkel ismerkednek? Mik az elvárásaik és érdekli őket a nők anyagi helyzete vagy a munkájuk (diplomások - e)?



2020. ápr. 9. 20:48
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
28%
Nem keresek milla felett de aki milla felett is keres az meg nem szamit olyan gazdagnak, hogy teljesen mas legyen a parvalasztasi merceje mint az atlagnak, sot most neztem egy dokumentum filmet ahol miliardos pasik voltak es a noik eleg lerobbantak voltak csak persze draga cuccokban, es ok se tuntek vmi nagyon muveltbek (nyilatkoztak ok is).
2020. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
57%
Volt ilyen pasim. Informatikus volt, keményen dolgozott. Én nem mondanám magam bomba nőnek, de adok magamra. Járok szoliba, van műkörmom, de csak pici, szolid muszempillam. Diplomás vagyok, jogi végzettséggel. El tudom magam tartani, de közel sem volt akkora jövedelmem, mint neki.
2020. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%
Én olyannal, aki el tudja velem hitetni, hogy nem a pénzemért szeret.
2020. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy informatikus aki akár csak egy sima alkalmazott, esetleg a neten freelancerkedik, megkereshet havi nettó 1-1,5 millió körül még 30 éves kora előtt is. Nem azt mondom, hogy minden informatikus ilyen, de bőven vannak ilyenek is. Ha már néhány éve ezt csinálja és nem az a fajta aki az Isten pénzét is elköltené, abból már rövid idő alatt is szép vagyont halmozhatott fel magának ami ráadásul növekszik folyamatosan hónapról hónapra.


Na most egy ilyen srác/férfi nem annyival másabb, mintha éppen más szakmát választ, ahol csak 200 vagy 400 ezret keresne. De emberileg attól még ugyanaz, aki korábban is volt.

2020. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
24%

Nem nagyképűségből, én ezeknek megfelelek. Vállalkozó vagyok, van egy ford mustangom, régi volvom is van Meg egy szalonból hozott mercim.(na ez 10+ millió) Havi jövedelmem 7 számjegyű.


Azt kell, hogy mondjam, hogy a 9-esnek teljesen igaza van.

Mindenhova protekcióval kerültem be, törtem egyre feljebb, érettségim van, nem vagyok olyan nagyon művelt. Én zat veszem észre, hogy manapság rengeteg az aranyásó. Kalandozni egy éjszakára bárki szóba jöhet pl. ha a 20 éves volvommal megyek, akkor is, de ha barátnő, akkor ő is minimum jó körülmények közül jöjjön. Olyan lánynak aki a pénzért lenne velem, vagy csak el akarja tartani magát, esetleg sweetdaddy-t keres stb... esélye nincs nálam..Legyenek céljkai törjön előle és ha én egyszer csak 60 ropit fogok keresni, akkor ő fedezze beveteleink szukseget ;)

2020. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

15.


[link]


Ezt neked érdemes lenne elolvasnod.

2020. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Az a férfi aki megteheti hogy válogat, az esetek nagy részében trófeát választ. A külsőn van a hangsúly.
2020. ápr. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
52%

Szia. En ilyen korokben mozgok, viszont nem az anyagi helyzetem miatt, hanem azert mert jogi karra jartam es innen pedig nagyon sok embert megismertem. Sokan udvarolnak, viszont nem minden arany ami fenylik. A kerdesedre hogy valaszoljak, altalaban egy bizonyos korbol valogatnak (nyilvan abbol amiben ok is mozognak) - vagy ehhez kapcsolodo rendezvenyek, bulik. Ha anyagilag egy szinten vagy veluk nem problema a kulso, lehetsz “atlagos”, viszont ha nem, akkor valoban csinosnak kell lenned. De mondom kivetel erositi a szabalyt es ez az amit en tapasztalok. Amilyen lanyokat megneznek (az hogy hosszu tavon kit vennenek felesegul nem tudom) vekony, sportos testalkat, hosszu apolt haj, borom, korom, izleses ruhak, amiben az elegancia dominal, fontos hogy erzodjon a magabiztossag, hatarozottsag. Legyel mas mint a tobbi tucat szep lany, lehessen veled beszelgetni.

[link]


Kb ilyesmi lanyok mellett latom ezeket a tenyleg gazdag sracokat, ferfiakat

2020. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

> Az a férfi aki megteheti hogy válogat, az esetek nagy részében trófeát választ. A külsőn van a hangsúly.

Egy ilyen anyagi helyzettől még nem teheti meg senki, hogy “válogat”. Oké, aki alapból vonzó, az talán sikeresebb, ha Mercedesszel érkezik a randira, nem busszal, de ennyi. Nekem pl. egy kínszenvedés az egész; a nők többsége alapvetően külső, főleg arc alapján dönt, így egy-egy randit összehoznom is nagyon nehéz.

2020. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"Mik az elvárásaik és érdekli őket a nők anyagi helyzete vagy a munkájuk (diplomások - e)?"


Dolgozom ilyen emberekkel együtt. Cégvezetők, felsővezetők.


Jellemzően nem kifejezetten keresik a gazdag nőt, viszont olyan helyeken ismerkednek, olyan helyekre járnak, amit nem az átlag fizet meg. Például edzeni jár, de olyan helyre, ahol egy minőségi, de átlag terem 2x-e a megszokott.


Ez így önmagában elég szűrőfeltétel anélkül, hogy tudatosan keresné a hozzá hasonló anyagi helyzetű nő kapcsolatát, mert ilyen helyen vagy szintén pénzes csajok vannak, vagy a személyet (ez utóbbi meg ritkán hosszú távú cél)

2020. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!