Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gazdag férfiak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag férfiak milyen jellegű nőkkel szoktak összejönni?

Figyelt kérdés

A gazdagon azt értem akik több tízmilliós autóval közlekednek, igényesek magukra és a lakókörnyezetükre és a havi jövedelmük már 7 számjegyű. Mivel ilyen életszínvonalhoz már milliós bevétel szükséges.

Ezek a férfiak milyen nőkkel ismerkednek? Mik az elvárásaik és érdekli őket a nők anyagi helyzete vagy a munkájuk (diplomások - e)?



2020. ápr. 9. 20:48
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#24:

Az a "baj", hogy én totális rácáfolok arra, amit #9 írt: nulla protekcióm volt, alsó-középosztálybeli családból származom, és amit elértem, azt különböző, más kontinenseken élő emberek közreműködésével tettem. Persze szoktunk találkozni, de én Budapesten élek, ők meg New York, Sydney, Taipei és társai. Magyarul az itteni ismerősi köröm igen korlátozott, ráadásul otthonról dolgozom, szóval az sincs, hogy munkahelyen megismerek valakit. Szoktam utazgatni, de ott sem megy karikacsapásként az ismerkedés. Az internet maradna, de mint mondtad, közel lehetetlen.


#26:

Tök új kocsi, kiterjesztett garanciával. A téli kerékgarnitúra egy nagyobb összeg volt, de azt csak egyszer kellett megvenni. Illetve nem is kellett volna, de nekem így könnyebb, plusz tetszettek a felnik. Minimális költségem volt vele eddig, és amint 2 éves lesz eladom. A tankolás meg aztán végképp nem drágább, mert hiába sokkal erősebb a motorja, kb. annyit fogyaszt mint egy 10-15 éves, jóval gyengébb kocsi. Mérnökök között pedig csak a vezető keresnek nettó egymillió felett, amennyire hallottam.

2020. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"De ebben meg ez lenne a rossz, hogyha pénzt kezdenél villantani, hogy olyan nőket vonzanál be, akiket nagy mértékben a pénzed érdekel és nem pedig te."


Igen, pont ezért döntöttem én is úgy, hogy nem akarok véletlenül sem erre az útra lépni.


(az idézett mondat egy hosszú beszélgetés egy része volt, és igazából nem panaszkodtam, inkább arra akartam rávilágítani, hogy nem igaz, hogy pénzzel olyan könnyű csajozni, ahogy mindenki gondolja, sőt, nem is érdemes szerintem)

2020. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#27 Bocs, az előző a 27-re ment.
2020. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vegig a kommenteket, viszont en is a kozeletbol ideznek. :)

Kifinomultabb, intelligens ferfi melle: Csosz Bogi, Epres Panni, Luxusfelesegekes Yvonne, talan meg Babett is

Simliskedos izomagyak melle: Kote noverkek, Vasvari Vivi, Kalman Sylvie, Sarka Kata felek.

2020. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
34: ezek nyilván azok a példák, amiket mutogatni lehet a bulvárban. Átlag üzletember feleségéről nem hallasz valóságshowkban...
2020. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!