Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kis gyerekkel új társ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis gyerekkel új társ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 30as anyuka vagyok 10 hós kisgyeremekkel, természetesen egyedülálló. Vannak pasik akik nyitnak felém, majd hirtelen megtorpan az ügy, majd benyögig van menyecske (nem történt semmi testi dolog, szimplán beszélgetés). Miért kell szórakozni mással? Vannak még olyan férfiak akik eltudják fogadni hogy van egy gyerkőc mégis kell a kapcsolat? Inkább férfiak véleményére lennék kíváncsi. Ti mennyire tartjátok ezt elfogadhatónak? Vagy sok pasinak inkább csak a numera kell és a kirakat nő? Az ilyen hölgyek mitől "jobbak" mint egy egyedülálló anyuka?

#kisgyerek #társkeresés #Egyedül álló anyuka
2020. ápr. 17. 08:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

Anyámek váltak 20 év után is! Láttam eleget! Ha értelmezted volna amit írtam, "Naiv, aki azt hiszi, hogy vele nem történhet meg, akár 10 15 év után is!"

Tudom nem ez a jellemző, sokan felelőtlenek! De azért ne írjunk már le valakit, azért mert csupán gyereke van! A körülményeket és, hogy maga a nő milyen nem is tudjuk!

Te nem jönnél ősze gyerekes nővel, de igen, van sok normális férfi, akit egy gyerek nem befojásol! És nem az én helyzetből indultam csak ki! Nem egy ilyen férfit ismerek!

És arra mi a magyarázatot, hogy aki nem vállalja a gyerekes nőt, az mi a szentszarért próbálkozik? Keressen egy sima dugasra is olyat, akinek nincs gyereke! Ja, hogy kikell használni, hátha könnyebb befűzni egy gyerekest? Mert amúgy meg nem is anyira jó pali és normális, mint ahogy azt magáról gondolja?

Ez épp olyan, felteszem a kérdést, egy csinos nő miért érné be egy közmunkással, aki amyucinál lakik és semerre nem halad? Én gyerekkel a "nyakamon" több mindent elérte (nyilván más mindenkinek a cél), mint sok független nő vagy férfi!

És gyerekkel sem állnék szoba egy olyannal, aki semerre nem halad, csak picsog...lasd a gyakori a sok "miért nincs nőm", "Miért csak a kigyurt, magas, pénzes, BMW-s pasik kellenek a nőknek"!


Gyerekkel nehezebb ez tény, senki nem állította az ellenkezőjét! Ha feledőtlenül szült, nyilván riasztó, de egy élőitéletes férfi is taszító!

Meg az olyan, aki egy kutyára féltékeny? Vicc!


Megegyszer kihangsúlyozom! Oké, sok férfinak nem kell nő gyerekkel! Csak van sok olyan is, mint pl párom, jóban lettünk és belémszeretett, gyerekkel együtt elfogad! És nem egy ilyen van!


Te is lehetsz még úgy az életben, hogy elvált gyerekes férfi leszel, majd akkor te is tedd fel magadnak a kérdést! Ki akar egy elvált gyermekes apával lenni (pláne csinos nő, akit azelőtt lehet megkapott), amikor hétvégén viszem a gyereket és a fizetésem 20szazaleka gyerektartasra megy (pláne az olyan, aki havi 150et keres, abból nem lesz nyugodt életed, ha lfasz segítséged van), amikor kaphat olyat, akinek nincs kölyke!


Szóval a kérdés! Miért próbálkozik olyan, aki nem vállalja a gyereket, olyannál, akinek van gyereke??? Hogyha anyira kaphat nem gyermekes nőt is! Mert nálam is sokan próbálkoztak, aztán mikor elküldem, mert nem épp való hozzám, akkor jött a duma, hogy nem baj, úgyis zavar a gyerek...

N27

2020. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
66%
#11 sokan azért próbálkoznak, hogy leakasszanak valakit. A sztereotípia az, hogy gyerekes nő = kevesebb potenciális partner = kétségbeesés. Így talán könnyebb kihasználni a helyzetet, és összejönni egy nőneművel. (Bár az én tapasztalatom is az, hogy pont a gyerek miatt, de az anyukák sokkal jobban megválogatják, hogy kivel...)
2020. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem igaz, hogy a te korodban lévő normális férfiak elkeltek. Nagyon sok normális férfi van egyedül még (karriert építettek, zátonyra futott a hosszú kapcsolatuk, de nem volt gyerek, stb).



Viszont az is igaz, hogy ilyen férfiként gond nélkül találok nem "harmincas", hanem harmincas éveinek elején járó, gyerektelen nőt, borzasztó sok egyedülálló, csinos, nem kirakatcsaj van, aki normális (szintén karrier, szintén zátonyra futott hosszú kapcsolat).



Hogy mitől jobbak? Gondold végig! Ha ez egyedül ne megy, akkor mindjárt találtunk egy okot, hogy mitől jobbak, például okosak.

2020. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%
12-és, igen erre tippeltem én is, sajna sok az ilyen alja férfi aki ezt kihasználja aztán lelép.
2020. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Okosak! Hát nem mind és attól se mindenki buta, hogy gyereket vállalt pl egy 5 éves kapcsolatra és zátonyra futott ugyan úgy mint a nem gyerekes!

Csak mindenkinek más igényei vannak,van aki alapból nem szeretne gyereket pl.



Sztm nem mindegy továbbá az sem, hogy nézel ki, milyen ember vagy, hogy oldod meg a gyereket! Van e, aki néha vigyáz rá, (mert akkor könnyebb megoldani, hogy csak kettesbe is legyetek, ez is nagy előny). Menyire őszeszedett az életed, milyen a kapcsolat az apával (van aki pokollá teszi az életed és van, aki inkább segít, hogy az ujj kapcsolatod is jó legyen, pl viszi többet a gyereket is, stb...bár igaz, a férfiak többségének elég, ha kéthetente viszi a gyereket és fizet egy 20ast, ami nem fedi az összes költséget (csak hogy én is általánosítsak a pasik többsége meg ilyen, szarik a gyermekére...)

N27

2020. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

"Okosak! Hát nem mind és attól se mindenki buta, hogy gyereket vállalt pl egy 5 éves kapcsolatra és zátonyra futott ugyan úgy mint a nem gyerekes!"


Nem azért okosak, mert nem vállaltak gyereket, hanem azért, mert képesek megválaszolni, hogy miért nehezebb egy gyerekes nővel, mint egy gyerektelennel...


Ha ehhez neki gyk-s kérdés kell, akkor nem az esze miatt szereti senki

2020. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

És azért is "okosak", mert például a babócázás helyett tanultak, elvégeztek 1-2 egyetemet, karriert építettek, és majd miután megteremtették a gyerekvállalás érzelmi és anyagi feltételeit, csak azután babócának.

Én nem sok huszonéves csajt látok kisgyerekkel, akinek fényes karrierje, biztos karrierválasztása lenne...

2020. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%
Engem, ha egyedülálló, vagy fekvő lennék, maga az a tény, hogy gyerek van, nem zavarna (kivétel ha elmebeteg gyerek). Inkább az lenne a fontos, hogy emberileg hogy lehet kijönni az anyukával, hogy bánik a gyermekével, tisztán rendben tartja-e a környezetét,ilyesmi. Ja, meg a legfontosabb, hogy tetszik-e nekem, mint nő.
2020. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%

#2-es.


Már bocsánat de ez egy óltári nagy b**aromság...

"A Te korodban lévő normális férfiak már elkeltek."


Nyilván minden egyedülálló 30-40 közötti férfi retardált ja persze, nem normális...aha.


Maximum annyi, hogy akinek nincs gyereke az nem akar egy gyermekkel rendelkező nővel összejönni.


De kivételek mindig vannak.

2020. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Kirakat nő" "Csak a numera"


Micsoda lenézés. Ha valaki nem szült, akkor az már biztos csak egy kirakat nő, ha valakinek olyan nő kell, akinek még nincs gyereke, az csak a numerára hajt.


Honnan veszed ezt a magas lovat kérdező?

2020. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!