Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltük hogy találkozunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük hogy találkozunk, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
1-2 hete beszélgetek instagramon egy francia pasival(23). Lényegében letisztáztuk, hogy kölcsönös a szimpátia és vonzalom, majd ő meginvitált Franciaországba viccesen, de mint kiderült, volt mögötte valós vágy. :D Végül megbeszéltük, hogy ő szívesen jönne Magyarországra hozzám - miután én is hívtam. Ez mind szép és jó, de ugye most vírushelyzet van, így nem tudom, mikor kerülhet sor a találkozóra. Őszintén, én nem szívesen csetelgetek ismeretlenekkel, nem sok értelmét látom. Félek, hogy ha még hetekig-hónapokig csetelgetünk, túlságosan beleélem magam - már most is igazából :D - és mi van, ha aztán el sem jön mégsem, vagy eljön, de nem lesz meg személyesen a szimpátia?! Mit gondoltok, mit kellene tennem? Ritkábbra venni a csetelést?
2020. ápr. 26. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
videohívás?
2020. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Ha érdekel a francia fú ne írj Visza azónal csak jóval késöbb de ha jelzi a telod hogy írt azt is késöbb nézd meg ha kibirjátok vírus végéig insta beszélgetésel akor van enek jövöje(videòhivás radít ajálom vírus allat)
2020. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2021. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!