Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 31 éves szűz férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves szűz férfivel milyen párkapcsolatot lehetne kialakítani? Hogyan viszonyul a lányhoz, milyen lehet az első szex? Jobban tisztelné a lányt (bnőjét), mint más férfiak akiknek több partnerük volt? 22L

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki nagyon szimpatikus és, akiről megtudtam, hogy valószínűleg szűz. Nagyon rendesnek tűnik, mikor beszélgetünk, szokott flörtölni, ha nem veszem figyelemben, akkor mondja a nevem, mikor megkérdeztem, hogy igen? Azt mondja, hogy semmi, csak gyakorolta a nevem.


Az egyik legjobb barátja mondta nekem, hogy szerinte még szűz (párszor randiztam a barátjával)



2020. ápr. 29. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy sok nő mennyire elítéli a szoknyavadászokat, de ha nem az valaki, akkor az nem is férfi nekik. :D

Mondom ezt nyitott gondolkodású nőként.

2020. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy szűz igazából csak egy állapot semmi több, lehet pechje volt a társkeresésben lehet, hogy ő nem ilyen fogyasztói szokásokkal tekint a másikra, hogy megveszi majd eldobja, hanem inkább kereste a számára az igazit, az is lehet, hogy a gyerekkorában érte valami rossz dolog, amit kihatott rá és sorolhatnám még a lehetséges okokat. De igazából az számít, hogy most milyen ember. Túl van gondolva ez a szüzesség, lehet valakivel nagyon jó kapcsolatod, aki még előtted egy nőhöz se ért hozzá, de lehet egy olyannal rosszul éreznéd magad, aki már több nővel volt. Itt inkább azon van a hangsúly, hogy mennyire passzoltok egymáshoz, hasonló értékrenddel rendelkeztek e, tudtok tartalmasan beszélgetni, vonzódtok e egymáshoz.

Az, hogy jobban tisztelné e barátnőjét ugyancsak ember függő, és nem az, hogy voltak e kapcsolatai vagy nem. Nem ismerem az illetőt így sajna ezt nem lehet megmondani, hát ismerd meg jobban, találkozgassatok, és kiderül, hogy tudna e téged tisztelni, szeretni.

2020. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Jó sok undorító ember van itt...

Én is szűz vagyok, leszek is még egy darabig. Azt nem tudhatom, hogy mi jár a te kiszemelted fejében, de a magam részéről a tisztelet alap volna. Nem hiszem, hogy jobban mellélőnél ezzel az emberrel, mint az itteni random sötét lelkű emberek bármelyikével.

Ha a szex miatt aggódsz, aggódhatsz is. Az első 2-3 alkalommal 10 másodperc alatt el fog sülni. Aztán beletanul és lehet, hogy jobb lesz mint bárki, akivel eddig voltál (persze lehet az is, hogy nem). Az első pár alkalom után ugyanakkora az esély rá, mint bárki mással. Nagyobb gond lehet, hogy párkapcsolati tapasztalata nincs. Tehát gond lehet az együttélés. De szerintem ez is alapvetően a rugalmasságon, érzelmi intelligencián és kommunikáción múlik. Ezekkel is bárkivel félrenyúlhatsz. Nem tudod meg, amíg ki nem próbálod...

2020. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Vajon akinek kevesebb barátnőj van, az jobban tiszteli a nőket? Vajon aki később veszti el a szüzességét az jobban tiszteli a nőket? Vajon minél később veszíti el a szüzességét valaki, annál jobban tiszteli a nőket? Vajon az veszti el a szüzességét a legelőször, aki a legkevésbé tiszteli a nőket?


Én inkább megfordítanám a dolgot. Vegyünk egy 2 dimenziós koodinátarendszert, ahl az x tengely mutatja a tisztelet mértékét, az y pedig a barátnők számát életünk során. Véleményem szerint a kapott görbe a normális eloszlást fogja követni.


[link]


Tehát a szélsőséges eseteknek lesz a legkevesebb barátnőjük, míg a legtöbb pedig az átlagos eseteknek.


Nyilván itt is lesznek olyan esetek, amik a Giffen, vagy Veblen javakhoz lesznek asonlíthatóak. Pl. azok,a akik egyáltalán nem tisztelik a nőket, mégis sok barátnőjük van. Az ilyen kapcsolatok a sugar daddyk és sugar babyk közötti kapcsolatok. Vagy úgy is ábrázolhatjuk a dolgot, hogy felveszünk ez z tengelyt, ami a vagyoni státuszt mutatja. A felvehető tengelyek számának valószínűleg csak a fantáziánk szab határt.

2020. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bár a suliban is így tanították volna a matekot :D
2020. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy akinek több nője volt, az is képtelen volt megtartani a barátnőit és együtt élni bármelyikkel is huzamosabb ideig. Hisz több kapcsolatnak is vége szakadt.


Tehát az a férfi is selejtes aki 31 évesen szűz, meg az is, akinek volt 5 bnője, de mindegyikkel szétmentek.


Néha vágyom bnőre, de minél többet olvasgatom ezen az oldalon lévő kérdéseket, annál jobban hálát adok a sorsnak, hogy nincs és nem is volt soha!

2020. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

“Csak gyakorlom a neved”

Ha egy 31 éves bőrébe bújt általános iskolás fiú kell neked, akkor hajrá.

2020. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

“Csak gyakorlom a neved”


Hű de könnyű ebből az egy mondatból messzemenő következtetéseket levonni. Fogadni mernék, kedves nagy farkú, alfahím barátaim, hogy ti ennél cikibb dolgokat is mondtatok és mondtok rendszeresen.

2020. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11%

#18 Én nem csak ebből az egy mondatból következtetek, csak kiemeltem, mert vicces. De szerinted az a módja az ismerkedésnek, hogy ok nélkül mondogatjuk valaki nevét? Egy csimpánz magasabb szinten van ennél...

Bár enélkül is épp elég nagy red flag, hogy harmincas létére szűz. Nyilván nem véletlenül az. Mondom, ha valakinek van arra igénye, hogy egy felnőtt, szinte középkorú emberrel kb. tinédzser szintű kapcsolatban legyen (kínos ismerkedés, tanítgatás az ágyban, jajmosthovadugjam, hihihigyakorlomaneved), akkor tessék neki. Nekem a gyomrom felfordulna.

2020. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy náci némelyik, mint az előző válaszoló, aki szerint meg kell ítélni a másikat, mert még szűz. Közbe nem tud együttérezni a másikkal, az ilyenek jobban tennék azt, ha kivonulnának a társadalomból és alakítanának maguknak egy elszigetelt érzéketlen társadalmat, ahol csak magukra gondolnak és önzőek, de amíg itt élnek velünk, addig az ilyen gyülölködő hozzáállásokat nem ártana cenzúrázni, mert ártalmasak és pusztítóak.
2020. máj. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!