Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi észjárás-miért hazudtok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi észjárás-miért hazudtok?

Figyelt kérdés

A pasik miért hazudnak/füllentenek az első randin?

Egy srác két évvel idősebbnek hazudta magát, holott ugyanaz az évjárat vagyunk, illetve azt mondta, hogy Phd-n tanul, de amúgy csak Bsc-n. Ez utóbbit "nehezebben" derítettem ki, mert amerikában jár iskolába, habár gyanús volt, mert az évek sehogy sem passzoltak. De a születési évét is a közösségi média segítségével derítettem ki.

Akkor nem izgattak nagyon ezek a dolgok, meg csak kicsit gondolkoztam el rajta. Nyár volt, és tudtuk, hogy amúgy is csak "arra" kellenénk a másiknak-habár nem mondtuk ki, de azért így volt.

De gondolom miután feltűnt neki, hogy nem vagyok egyéjszakás, és nem tudott ezekkel lenyűgözni, talán nem is kamuzott több dologról (vagyis nem tudok többről haha).

És aztán nyár után is sokat beszélgettünk, de akkor már nem találkozhattunk.


De a lényeges kérdés: miért hazudnak a férfiak szépeket? Én ezt e felé a srác felé konkrétan szomorúnak és nevetségesnek tartom, hogy úgy gondolta, hogy ŐMAGA nem elég nekem. De azért csalódott is vagyok persze. Vagy belőlem azt nézte ki, hogy nekem kell az összes arany, hogy elvarázsolódjak akár csak egy menetre? Még arra is gondoltam okként, hogy egyáltalán nem ugyanolyan színű rassz vagyunk - és ebben viszont biztos vagyok, hogy bármennyire is frankó gyerek, megríkatja az önbizalmát, amíg nem lesz tutibiztos abban, hogy nekem is bejön.

Kedveljük/tük egymást és kellettünk egymásnak, szóval ezt amolyan summer-loveként írnám le, nem pedig össze-vissza etye-petye :D

És tudom, hogy amiben nem mondott igazat, nem eget rengető dolgok, de pont emiatt is csodálkozom, hogy miért érezte szükségét, hogy hazudjon ezekről.

Na meg akkor az is hazugság, hogy "szép vagy" és "hiányzol" és társai?



2020. ápr. 24. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Te személyiségzavaros vagy?
2020. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
miből szűrted le eme kiváló elemzést?
2020. ápr. 24. 22:16
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem a férfiak hazudnak.


Ez a konkrét példány hazudott.


Én például sosem kamuztam még semmiben randin, igaz, nem is randiztunk. De ha az általad választottat, és engem nézünk, akkor máris csak a férfiak 50%-a kamuzik...

2020. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen jogos, amit írsz, igazad van.

De azért köszönöm a választ, nem lendített előre :D

2020. ápr. 24. 22:38
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is kitalálod, hogy miért kamuzott.


Próbálta magát jobb szinben feltűntetni. Komolyabbnak, izgalmasabbnak, menőbbnek...


És teljesen mindegy, hogy eltalálta e azokat a területeket, amik neked fontosak vagy sem, ő úgy gondlja, hogy a BSc elyett a PHD komolyabb dolog, ami több esélyt ad neki

2020. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Ma volt egy kérdés, ami lényegében erről szólt. A normális válaszokat lepontozták, szóval ide felesleges újra leírni őket.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Egyébként, meg a nők is elég szépen tudnak füllenteni. A szexpartnerként tartott illető csak haver, a legbénábban orálozó csaj is orálkirálynőnek állítja be magát és persze az elvárások terén olyan mesedélutánt tart a legtöbb nő, hogy azt Andersen is megirigyelhetné.

2020. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de nem szeretek hazudni.
2020. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

5-ös: köszönöm....

Arra van esély, hogy miután "bebiztosította magát", nem hazudik?


6os: szerintem full másról szól lol, ott nem kamuzik konkrétan az illető, hanem hülye témával indít :D


7-es: igen, tudom, hogy vannak ilyen férfiak, én "ami a szívemen, az a számon" nő vagyok, ezért várom el tudat alatt mindenki mástól is, hogy ilyen legyen


Az "első randin kamuzó" srácoknak amúgy lehetnek normális szándékaik? Ergo csak át kell magukat rugdosni az első szakadékon valahogy? (most ettől az esettől eltekintve is akár)

2020. ápr. 24. 23:19
 9/23 anonim ***** válasza:

Ott annyiban van másról szó, hogy a kérdező azt írja, nem korrektül és egyenesen áll mások elé közölve, hogy mit akar, hanem játszmázik. Azért, ez is hazugság.

És az okok ugyanazok. Ha erre van igény, akkor így fognak viselkedni a férfiak.

2020. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én ennek a srácnak semmi olyasmi jelet nem adtam, hogy erre lenne igényem...
2020. ápr. 24. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!