Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan védjem ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem ki, hogy ne legyen sex az első randin?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy általában mindig meg volt a dolog az első randevún, és általában koppantam is. Szóval fogadalmat tettem hogy nem lesz addig senkivel semmi amíg biztos nem vagyok a szándékaiban. Adott most egy fiú akivel tudnék találkozni, de 150 km távolságra él, és itt akar aludni első éjszaka. 🤦🏼‍♀️ Szóval mennyire gáz ha haza küldöm, vagy ilyen esetben lehet kivétel? 😅

2020. jan. 29. 02:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Jön 150 km-ről randizni. De annyit nem beszéltek meg hogy nem akarsz szexet?

Az ilyet simán meg lehet mondani. Ha váratlanul haza küldöd az gáz. De ha megmondod hogy úgy készüljön,nem akarsz szexet, akkor nem.

2020. jan. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is beszéljétek meg előre! Ő sokat fog utazni, ne jöjjön potyára, ha csak szexre vágyik.
2020. jan. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Na meg eddig mit vártál mire fogsz kelleni ha odadobtad magad minden nyomorultnak elsőre? :D
2020. jan. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitod a szád és kivételesen beszédre használod. Konkrétabban arra, hogy elmondod, nem akarsz szexelni első randin.
2020. jan. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értelek...mi az, hogy ott akar aludni első éjszaka? Mit foglalkozol azzal, mit akar? Majd te eldöntöd, hogy TE mit akarsz. Én még a lakásba sem vinném rögtön fel. Az ő dolga, honnan jön, oldja meg.
2020. jan. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Elég nehéz így kivédeni, szerencsétlen fél magyarországot átutazza érted.
2020. jan. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, miért aludna ott nálad rögtön elsőre. Soha nem láttad még életedben? Mi lesz, ha full gáz?
2020. jan. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Bence_ ***** válasza:
100%

Akkor szeretkezz valakivel ha kívánod, szeretnéd.

Ismered annyira, hogy örömmel osztod meg vele az otthonod?

Amúgy meg férfi, oldja meg.

Van autó, tömegközlekedés, panzió.

2020. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha már ilyet kérdezel, úgyis szét fogod tenni a lábadat neki is.
2020. jan. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Én is előre jelezném neki, hogy azért szexre ne számítson. Bár bevallom őszintén, első találkozáskor még nem vinném haza. Ne nálam aludjon, nem ismerem, nem tudom, megbízható-e, és nem valami baltás gyilkos jön hozzám.

Amúgy nem attól koppansz, hogy van-e szex az első randin vagy sem. Attól koppansz, hogy valamiért mindig azok találnak meg, akik ennyit akarnak. Aki csak dugni akar, az hidd el, akkor is ott fog hagyni szex után, ha előtte hónapokig húztad az agyát. Én olyan pasival még nem találkoztam, akinek varázsütésre hirtelen komolyak lettek a szándékai, ha addig nem voltak azok, pusztán azért, mert nem az első, hanem mondjuk a harmadik-negyedik-ötödik randin feküdtünk le. Akinek meg eleve komolyak voltak a szándékai, azzal meg teljesen mindegy volt, hogy az első találkozásunkkor vagy egy hónappal később szexeltünk. A férjem ismertem jó egy hete, másodszor találkoztunk életünkben amikor lefeküdtünk (az első alkalom társaságban volt, csak és kizárólag ez akadályozta meg, hogy ott és akkor nem estünk egymásnak), és ez nem akadályozta meg egyikünket sem abban, hogy komoly partnerekként tekintsünk a másikra. Ez nem ettől függ egyáltalán.

2020. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!