Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 31 éves szűz férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 31 éves szűz férfivel milyen párkapcsolatot lehetne kialakítani? Hogyan viszonyul a lányhoz, milyen lehet az első szex? Jobban tisztelné a lányt (bnőjét), mint más férfiak akiknek több partnerük volt? 22L

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki nagyon szimpatikus és, akiről megtudtam, hogy valószínűleg szűz. Nagyon rendesnek tűnik, mikor beszélgetünk, szokott flörtölni, ha nem veszem figyelemben, akkor mondja a nevem, mikor megkérdeztem, hogy igen? Azt mondja, hogy semmi, csak gyakorolta a nevem.


Az egyik legjobb barátja mondta nekem, hogy szerinte még szűz (párszor randiztam a barátjával)



2020. ápr. 29. 19:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 most épp ezt csináljuk. Nem vetted észre? :) Egymástól elszeparálódunk, arctalan tömeggé válunk, csak a saját szükségleteinkre gondolunk (beraktározunk)
2020. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el, hogy a válaszadók akik ellenzik a dolgot sem egészen 100asok. Mit is keresnek egy gyk oldal felnőtt párkapcsolatok részén. Talán boldog párkapcsolatban élő válaszadók is felmennek egy ilyen oldalra, hogy válaszolgassanak? A többségnek vagy nem jött össze valakivel vagy még senkivel sem, de szent meggyőződése, hogy 2 sor alapján kiismerte a kérdésben szereplő srácot. Az oldalon olyan femináci csoport gyűlt össze, akik az életükben nem láttak még brokit. Bepókhálósodott macskás nők, megkeseredett szipirtyók. :D
2020. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha lefekszetek egymással, már nem lesz szűz a srác, az tuti.


Nem biztos, hogy 2 másodperc alatt elsül, én sem sültem el az elsőnél és utána se sosem hamar.

2020. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!