Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy koptattok le valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptattok le valakit az első randin, ha élőben nem olyan, mint amilyenre számítotok, akár külsőleg akár személyiségileg?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem irigyellek. Halistennek eddig mindenki kellemes csalodas volt.

Ha konkretan becsaposak voltak a kepei, akkor durcaznek, es valahogy kijonne a szamon. Ha csak en nem kepzeltem el jol, egy rovid randit vegigszenvednek es utana felszivodnek. Nem tudok olyankor egyenes lenni, mikor tudom, hogy az oszintesegemtol vinnyogna a masik.

2020. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megiszunk valamit azért (külön kontón), de elmondom neki, hogy nem erre számítottam, nem olyan volt a képeken, ezért sajnálom, de nem szeretnék többet találkozni vele.

N

2020. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nálam egyszer az történt, hogy képeken zárt szájjal mosolygott, és a valóságban meg össze-vissza álltak a fogai (valószínűleg ezért nem tett fel olyan ismerkedős képet). Nekem fontos az ápolt, igényes megjelenés, ehhez a fogak is hozzá tartoznak, egyébként az előbbit az ismerkedés során el is mondtam neki, de külön nem tértem ki a fogakra. Na mindegy, elég kínosan éreztem magam, azóta próbáltam kerülni az online ismerkedést, de most persze a karantén alatt újra odakerültem.
2020. máj. 4. 09:02
 14/14 anonim ***** válasza:

Elég magasra nőtt lány vagyok (mm ha 170 magasnak számít) és elfelejtettem tisztázni még a chaten ezt a dolgot. Az első mondata az volt, hogy: "Én azt hittem alacsonyabb vagy..." (Japp... köszönés nélkül) Bosszúból előbb szépen meghívattam magam egy kávéra, majd szarkasztikus megjegyzésekkel tudtára adtam, hogy egy bunkó kertitörpe és arra hivatkozva, hogy dolgom van, otthagytam.


Egy másik alkalommal a srác szuicid és önromboló megjegyzéseit hallgatva befejeztem a drága kávém, mert ez most egy fancyb helyen volt, sajnáltam volna ráönteni vagy ott hagyni. Majd itt is közöltem, h mennem kell mert jön hozzám egy megrendelő (nem) sajnálom.

2020. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!