Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy ha egy csúnyább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha egy csúnyább pasi magabiztosan viselkedik akkor a lányok nem vonzódni fognak hozzá hanem megkérdezik: kinek hiszi magát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 23:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a részt nem igazán értem mire írod: "Én nem átlagos, vagy nem rossz külsejű pasikról beszélgetek, hanem csúnya pasikról"

Én arról írtam hogy elég sokféle embert ismerek minden "fajtából". És minden típusban van ez is az is. A korábbi példámból vett kövér srác pl. szerintem nagyon csúnya volt de ettől nem lett kevesebb a társaságban mert nem külső orientált a banda. És pont ezért a külseje miatt még nem muszáj kevésbé értékesnek tartania magát. Ismertem olyat is aki alacsony görnyedt tömzsi srác volt (fogalmam sincs milyen férfivé válhatott mert nagyon régen nem láttam) undorító csemege bajuszkája volt és a my little pónit nézte 18 évesen. Nagyon fura volt de önbizalma az volt. Én nagyon rühellem de a buta és kevésbé dekoratív lányok ették a szövegét.

Persze az értelmesebb és/vagy szép lányoknál nem volt esélye de igénye se volt erre.

Ami a lényege annak ami miatt pötyögök hogy sokat számít a külső a kezdeti önbizalom és önkép építés miatt ez tény. De abból hogy valaki nem szép még nem következik egyenesen hogy elferdül a világképe.

Én a munkám miatt nagyon sok különböző emberrel és családdal kerülök kapcsolatba. Vannak köztük akiket akkor se ha ő lenne az utolsó férfi a világon. Mégis van munkájuk családjuk. Mint írtam önbizalom. Annál kevés ferfiasabb dolog van.

Amúgy 24 éves vagyok de ez nem hiszem hogy ebből a szempontból releváns.

2020. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

30


Nyilván nem látom magam csúnyának, hisz szeretned kell magad olyannak amilyen vagy nem?


Viszont kettős életet élek. Közösségben alázatos, szerény és csendes vagyok ahogy elvárják...itthon vagy családtagokkal pedig magabiztos és szeretem magam. Csinálnám ezt mindenhol de volt már olyan, hogy meg akartak lincselni csak mert olyan hangnemet engedtem meg magamnak mint egyes hangadók. Ez a jog bizony veleszületett, nem jár mindenkinek.


Állatoknál is a legerősebbnek mindent szabad a gyengék ki vannak közösítve. Az ember is egy állat elvégre.

2020. máj. 5. 18:44
 33/38 anonim ***** válasza:

"Például ha valaki csúnya akkor nem beszélhet hangosabban egy társaságban (elvárják, hogy halkabb legyen mint más), nem húzhatja ki magát, hanem lehajtott fejjel kell közlekednie, nem nézhet mások szemébe amikor beszél hozzájuk mert azt provokatívnak tartják, nem használhat olyan gyakran szarkazmust sem, és nyilván hangadóvá sem léphet elő mert ezt megakadályozzák, megtiltják neki. A hangszíne sem lehet mély, magabiztos, magasabb hangon, engedélykérően kell beszélnie."


Szerintem igencsak komoly lelki bajok vannak veled, ha ilyen érzések lépnek fel nálad, ilyen "szabály" ugyanis nem létezik, csak egyes beteges lelkületü emberek fejében!

2020. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet, hogy "hiszen szeretned kell magadat" egy magát kicsit is értelmesnek tartó ember nem ír le. Egyébként is minden sorodból ordít, mennyire lenézed az összes többi embert, azokat is, akiket egyáltalán nem is ismersz, csak azért, mert te egy gáz társaságnak vagy a része, aminmeg nem vagy hajlandó változtatni. Mint ahogy azon sem, hogy kizárólag a külvilág (otthon például a családod) visszajelzésein múljon az, hogyan viszonyulsz magadhoz.

"Az ember is egy állat" ekkez meg csak annyit fűznék hozzá, hogy efféle kijelentéseket a továbbiakban szíveskedjél kizárólag saját magadra vonatkoztatva kinyilatkoztatni, jó? Előre is köszi.

2020. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Jav.: amin meg

ehhez

2020. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

33


A lelkibajok elkerülhetetlenek egy ilyen társadalomban amely felszínes és igazságtalan, és olyan értékeket istenít amelyekért az illető semmit nem tett, illetve olyasmikért büntet valakit amiről nem tehet. Hogy akarsz te lelkileg egészséges embereket látni egy ilyen társadalomban?

2020. máj. 5. 19:19
 37/38 anonim ***** válasza:
Lelki bajokról semmit sem írtam, fogalmam sincs, miről hadoválsz, kérdező. Másokat lenézni ROHADTUL NEM LELKI BAJ, hanem egy döntés. Ismeretlen embereket látatlanban lenézni hatalmas felszínességről árulkodó, másokról alapjáraton mindenfajta tapasztalat nélkül rosszhiszeműséget feltételező döntés. Benne maradni aveled pocsékul bánó társaságban, amelyet még csaknem is kedvelsz, ahelyett, hogy keresnél egy számodra jobbat, szintén egy döntés. Ezekért a tudatosan meghozott döntéseidért talán nem ártana vállalni a felelősséget.
2020. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ronda és magabiztos = beképzelt barom

Jóképű és magabiztos = férfias, dominanciát sugárzó, vonzó személy.

2020. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!