Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy ha egy csúnyább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha egy csúnyább pasi magabiztosan viselkedik akkor a lányok nem vonzódni fognak hozzá hanem megkérdezik: kinek hiszi magát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 23:45
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

18


Azért ha figyelmesebben körülnézünk láthatjuk, hogy a magabiztos, elégedett és laza emberek többsége elég jó külsejű, így kell lennie valamennyi összefüggésnek a magabiztosság és jó külső között.


Úgy vélem, hogy akik jó külsejűek gyerekkorban bármit csinálnak rengeteg figyelmet és pozitív visszajelzést kapnak, nem kételkednek magukban annyit hiszen minden működik, így felnőtt korra magabiztos, nyugodt, laza felnőtté válnak akiknek nincsenek önértékelési gondjaik, még ha más területeken nem is teljesítenek kimagaslóan. Ezzel szemben lehet, hogy a csúnyácska sokkal jobban teljesít a legtöbb területen, de folyton kételkedik magában mert nem kapott pozitív visszajelzést, dícséretet gyerek korában és azóta sem. Ezek simán pszichológiai folyamatok.


Ugyanakkor azt említed, hogy vannak csúny magabiztos emberek is, viszont az ne felejtsük el, hogy ezen személyem többségénél nem prioritás a szocializálódás, emberi kapcsolatok, párkapcsolatok stb hanem megtalálták életük értelmét valami másban, munkában, tudományban, sportban stb és az kitölti azt az űrt az életükben az amit a társasági élet hiánya hagyott.

2020. máj. 5. 12:58
 22/38 anonim ***** válasza:

19 ha te magad is tapasztalod hogy van akinek emiatt vagy emiatt is tetszel meg akkor miért mondod hogy alibi?

Senki nem mondta (én se) hogy minden magabiztos ember tetszik. De küldtem már el olyat akinek a külseje tetszett de a kisugárzása egyáltalán nem.

Ha valaki magabiztos sokkal jobb esélyei vannak azoknál a nőknél akiknek minimum átlagos a szemében. Persze akit csúnyának tartok hiába magabiztos nem fogok vele összejönni. De volt párommal például a stílusa és a kisugárzása miatt jöttem össze. Az tetszett meg benne. A külseje nem volt rossz de csak amiatt tuti nem veszem észre. Ezt a pluszt tudja adni a magabiztosság (meg a vele járó dolgok) és a kisugárzás. Vajon hány lánynak tetszenél azzal a viselkedéssel amiről a kérdező ír? Hányan érdeklődtek volna irántad ha lehajtott fejjel bocsánat hogy élek stílusban élsz? Meglátták volna benned a férfit? Mert szerintem nem.

A magabiztosság nem általános punci mágnes csak egy reflektor ami rád irányítja a nők figyelmét. Innentől a nő egyéni ízlésén múlik tetszel-e neki vagy sem.

Viszont ha te magabiztos vagy és véleményed szerint a külsőd nem jó tőled kérdezem meg. Tapasztaltad már tömegesen azt amiről a kérdező ír? Hogy neked tilos magabiztosak lenned?

Kérdező én is úgy látom hogy a szép emberek (mindkét nem esetében) több figyelmet bókot dicséretet kapnak amivel nekem amúgy nincs bajom. Innentől logikus hogy köztük több a magabiztos ember hiszen már gyerekként kialakítják az egészséges önértékelést. Ettől függetlenül sok átlagos és magabiztos srácot is ismerek és néhány szerintem átlagon aluli külsejű de magabiztos férfit is. Ugyanakkor mindhárom típusból ismerek ne báts virágot is. És néhány olyat is mint a kérdező aki számomra érthetetlen módon háborús övezetnek érzi a világot. Ők valóban jellemzően a számomra átlagon alulinak titulált emberek. De ők (már akiket ismerek) valahogy az élet összes területén alul teljesítenek gondolom van összefüggés a viselkedésük a világnézetük és a helyzetük között. Szerencsére (vagy talán részben tudatosan) elkerülöm a harmadik típusú férfiakat és nőket.

2020. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Most nézem hogy rosszul számoztam. A 20-ashoz szóltak a kérdéseim.
2020. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

22


Én nem átlagos, vagy nem rossz külsejű pasikról beszélgetek, hanem csúnya pasikról.


Úgy fest mindvégig elbeszéltünk egymás mellett.

2020. máj. 5. 15:50
 25/38 A kérdező kommentje:

22


Hány éves vagy? Még mindig elég sok közhely jellemzi a véleményed.


A való világ nem éppen olyan rózsaszín mint azt az iskolában az emberekbe próbálják nevelni.


Vannak a tanult igazságok, amely azt határozza meg mit illik mondani és miről szabad beszélni, illetve vannak a tények, a csupasz igazságok amelyek gyakran szívtelenebbek, kegyetlenebbek.


Nagyon jó a hasonlatod...háborús övezet. Amíg nem voltál az én csoportomban fogalmad nincs, hogy mi hogyan tapasztaljuk meg az életet. Teljesen más, ahogy egy jó külsejű tapasztalja meg, számára valóban lehet az élet maga a paradicsom, maga a tökély, viszont azt is el kell fogadni, hogy akikkel nem volt kegyes a sors külső adottságok terén annak maga lehet a pokol és emberfeletti szívósság kell ahhoz, hogy leéld az életed.

2020. máj. 5. 16:06
 26/38 anonim ***** válasza:
De mégis, mi rajtad a csúnya, kérdező? És azokról a közvélemény által csúnyának tartott színészekről (Adam Driver, Benedict Cumberbatch) mi a véleményed, akikből mindezek ellenére kiterjedt női rajongótáborral rendelkező szexszimbólumok lettek? Fontos: a szexszimbólummá válás következményeként lettek világhíresek, nem pedig fordítva.
2020. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

26


Hát azért mert összességében férfias vonásaik vannak, magasak stb. Lehet, hogy nem az a tipikus tökéletes arcú modell szépségek, de férfias a megjelenésük.

2020. máj. 5. 16:39
 28/38 anonim ***** válasza:
#27: oké, a MÁSODIK kérdésemre válaszoltál. De rajtad mi a csúnya?
2020. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

28


Én nem tudom. De az alapján, ahogy bántak velem gondolom, hogy az arányokkal, férfiassággal van a gond.


Talán túl magas vagyok és túl vékony. Túl keskeny a fejem, arcom stb.

2020. máj. 5. 17:18
 30/38 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te nem látod csúnyának magad?
2020. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!