Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy ha egy csúnyább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha egy csúnyább pasi magabiztosan viselkedik akkor a lányok nem vonzódni fognak hozzá hanem megkérdezik: kinek hiszi magát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 23:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Mit jelent számodra “magabiztosan viselkedni”? Sokan fogalomzavarban szenvednek...

Pl. Ha levakarhatatlanul nyomulsz egy nōre, az nem biztos, hogy magabiztos viselkedésként könyvelhetō el.. A magabiztos ember nem is várja el, hogy minden nō vonzódjon hozzá, ezzel szemben ismeri az értékeit és bízik abban, hogy a nōk körébōl majd kerül valaki, aki vonzódni fog.

Magabiztos kisugárzásom lehet úgy is, hogy közben nem nyomulok rá a lányokra kétségbeesetten kapcsolatokat hajszolva.. Magabiztosságot nyújthat pl. az, hogy normálisan tudok kommunikálni a haveri körben, kimondom a véleményem bármirōl, meg van a magam világnézete, van saját életem, nem másokéra irigykedem, magammal törōdök, stb.


Amúgy már bocs, de nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy “jóképū pasihoz” nem szegeznek ilyen kérdést... Nem minden csajnak tetszenek a beképzelt szépfiúk, akik mindenkit megfektetnének. Sokan visszautasítják az ilyet, mert komolytalannak tartják, hiába néz ki jól..

2020. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Amúgy a magabiztosság is nem minden.. Ha valakinek semmi pozitívum nincs a jellemében csak a magabiztossága, annak is szerintem elég nehéz lehet a társkeresés.

Ha csúnya a pasi, s emellé még agyatlan is, rosszindulatú, vagy megkeseredett, unalmas, az is elég visszataszító..

2020. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Szerintem néhányan rosszul értelmezték a kérdést. Nem, egyáltalán nem beképzeltségre utaltam csak egyenlő jogokra.


Mert tapasztalataim alapján az egyenlő jogok nem adottak és a külső megjelenéssel egyenesen arányosan növekednek.


Például ha valaki csúnya akkor nem beszélhet hangosabban egy társaságban (elvárják, hogy halkabb legyen mint más), nem húzhatja ki magát, hanem lehajtott fejjel kell közlekednie, nem nézhet mások szemébe amikor beszél hozzájuk mert azt provokatívnak tartják, nem használhat olyan gyakran szarkazmust sem, és nyilván hangadóvá sem léphet elő mert ezt megakadályozzák, megtiltják neki. A hangszíne sem lehet mély, magabiztos, magasabb hangon, engedélykérően kell beszélnie.


Higgyétek el, én ezeket mind kipróbáltam és ha nem akartam bajt, akkor alázatosan kellett viselkednem. Amikor egyenlő jogokat próbáltam kivívni akkor csoportosan támadtak.


Úgy néz ki ez valami ösztönös az embereknél, hogy a rosszabb genetikájúakat elnyomják és nem adnak egyenlő jogokat nekik.

2020. máj. 5. 10:17
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Barátom társasága teli van nem épp szépfiúkkal, van, aki 155 cm, a másik 190 60kg-al stb. És ők a legnagyobb mókamesterek a társaságban. Szerintem te nagyon rossz körökben mozogsz. Vagy idegesítően adód elő magad és irritál másokat.
2020. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

14


Az más, hogy ha egy társaságban mindenki hasonló megjelenésű. De egy vegyes társaságra értem, ahol vannak szépek, jó kiállásúak is. Ott nyalizni kell keményen nekik.

2020. máj. 5. 10:23
 16/38 anonim ***** válasza:

Hatalmas hülyeségeket hordasz össze. Vagy az van hogy egyetlen baráti társaságba se tartoztál soha legfeljebb megtűrtek (mert a nyalizás meghunyászkodás stb. csak ilyen helyzetben jön létre) vagy szörnyen irritáló személyiség vagy. Ismerek ilyet és kicsit sajnálom is mert az alap jelleme viselkedése stílusa az ami miatt élből utálja a legtöbb ember. (Amúgy az ha úgy általában idegesítő vagy egyértelművé teszi azt hogy sehova nem fogadnak be igazán és máris csak megtűrt személy leszel) A harmadik lehetőség hogy olyan erős a kisebbségi komplexusod hogy eltorzítja a világnézeted. Mindhárom lehetséges sőt akár egyszerre is közrejátszhatnak.

Mindenesetre én soha nem maradtam olyan társaságban ahol csak elviseltek mert többre tartom magam annál. Pedig keveredtem már ilyen helyzetbe. Így olyan baráti kört alakítottam ki ahol mindenki egyenlő és nem a látszat a lényeg hanem a szeretet elfogadás stb. Láttál én már nem egy olyan "baráti kört" ahol pont addig tartott a seggnyalás meg az így szeretlek úgy szeretlek máz amíg az illető ki nem lépett az ajtón onnantól meg el volt mondva minden a k-nak a világon. Én tudatosan döntöttem úgy hogy ebből nem kérek. Lehet pitizni hogy a nagymenők közé tartozz vagy bármilyen olyan csapatba ahova nem illesz de pont semmi értelme.

Még a télen voltam egyik barátnőm szülinapi buliján. Volt ott aztán mindenféle ember. Voltak kövér lányok és fiúk voltak alacsony srácok és voltak kifejezetten jó pasik és szép lányok is mert nem egy konkrét baráti társaságot szedett össze hanem több külön csoportból állt össze a "banda". De a kezdeti mit is kezdjünk egymással helyzet után ugyan olyan jól elvoltunk mintha egy csapat lennénk mert hasonló stílus és jellem volt mindenki. A mellettem ülő 100+ kilós tokás srác épp úgy poénkodott mint a barátnőm gyúrós pasija és pont úgy felnevettünk rajta mert vicces volt.

Ha te mindig azt tapasztalod hogy egy senkinek tartanak érdemes lenne másik barátikört kialakítani és/vagy megfigyelni miben viselkedik máshogy az akit irigyelsz.

De mint fentebb írtam (és írták még többen is) ha valaki csak próbál magabiztosak tűnni és felvenni valami szerepet az elég szánalomkeltő tud lenni. Márpedig amíg a külsőd miatt úgy érzed csöndben kell maradnod és meghúzni magad addig biztos hogy nem leszel magabiztos. Simán lehet hogy azzal hogy próbálod tenni az agyad válsz valójában kitaszítottá a csoportból.

Normális emberek nem veszik kekeckedésnek a szemkontaktust. Viszont a tekinteted simán üzenhet kihívást a mimikád lehet kihívó vagy agresszív anélkül hogy tudnál róla ha a fejedben ilyenek zajlanak amikről itt írsz. Hiszen ezek szerint a te világodban meg kell küzdeni a jogért hogy a másik szemébe nézhess. Így azzal az előfeltevéssel nézel a másik szemébe hogy harc lesz. Márpedig ez alapjaiban változtatja meg a metakommunikációd és máris azt üzened a környezetednek hogy ágy agresszív gombóc vagy és el is vágod a további pozitív megítélés lehetőségét.

Kicsit hosszú és csapongó lett amit írtam de remélem azért követhető.

2020. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
24%
Ez a "légy magabiztos" egy alibiszöveg, amivel kihúzhatják magukat egyes emberek az alól, hogy felszínesek. Egy közhely, amit odavághatnak, de mégsem hangzik olyan rosszul, mint az, hogy "ronda vagy, nem kellesz". Ugyanilyen szöveg az, hogy legyen kisugárzásod, add önmagad és ilyesmik.
2020. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Eddig csak olyantól hallottam hogy a magabiztosság és kisugárzás "alibi" akinek egyik sem volt így soha nem tapasztalta milyen. Valahogy a kevésbé szép de magabiztos emberek nem mondanak ilyet sőt ilyen ember szájából is hallottam már mennyit ér a kisugárzás. És nem csak a párkapcsolatok terén.

De ha neked így kényelmesebb gondold hogy nem ér semmit vagy hogy nem is létezik.

2020. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

16


Igen követhető nagyon is, viszont te is részben beismerted, hogy egyes helyeken pont az van amiről én írok és azt tanácsolod, hogy keresni kell egy olyan társaságot ahol egyenrangú lehet mindenki külsőtől független. Lehet, hogy van akinek szerencséje volt és talált ilyet de lehet, hogy nem mindenki ilyen szerencsés. Főleg ha ezen társaságok kisebbségben vannak.


Igen, valóban mindig felkészült vagyok a támadásokra, megalázásokra, kioktatásokra mert tapasztalataim alapján azok sosem maradnak el és ha fel vagyok készülve rá akkor sokkal jobban el tudom viselni, nem okoz csalódást és annyi szenvedést. Illetve a reakcióm sem olyan, hogy még kiszolgáltatottabb legyek, hiszen ha látják, hogy készültél rájuk akkor már nem lesz akkor vehemenciájuk csak akkor ha azt látják, hogy kis naiv voltál aki azt gondolta egyenrangú.


Lehet, hogy rossz körökben forogtam, de Istenem, hol vannak a jó körök, mutass nekem egyet!

2020. máj. 5. 12:51
 20/38 anonim ***** válasza:

#18: Az "eddig csak olyantól hallottam..." szöveged nyugodtan cseréld ki arra, hogy eddig csak tőlük tűnt fel.

Ha más nem, találkoztál velem. Pár ember szerint néha még túl nagy is az önbizalmam. Ettől függetlenül nem vagyok vak, nem élek tündérmesében és látom azt, hogy akinek bejött a külsőm, annak bejött a kisugárzásom is. Akinek nem jött be a külsőm, annak a kisugárzásom sem.

Nekem nem kényelmesebb így élnem. Mégis miért lenne az? Amit én írok, az nem megnyugtató vagy vigasztaló. Pont, hogy a te álláspontod kényelmesebb.

2020. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!