Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 38 éves férfiként hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként hány éves nőkkel kellene ismerkednem, ha 10 évvel fiatalabbnak nézek ki?

Figyelt kérdés

30-40 közötti nők kisfiúnak néznek, pedig velük szeretnék ismerkedni. Ugyanakkor 18-23 közötti lányoknak tetszem. Viszont amikor megtudják a korom, akkor megijednek ( megértem őket, én sem szeretnék ilyen fiatalokkal párkapcsolatot, de az idősebb nők számára viszont nem vagyok vonzó)


Úgy érzem sakk matt helyzetben vagyok. Van erre valami megoldás?


2020. máj. 10. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a szitu, csak kisebb léptékben. 26 éves vagyok, de olyan 20-21 évesnek szoktak nézni. A korombeli, kb 24-26 éves csajok észre sem vesznek, legjobban a 17-20 éveseknek szoktam tetszeni. De ott meg már a legtöbb húzza a száját, amikor megtudja az igazi korom.


Az idősebbeknek (vagyis korombelieknek) a fiatal kinézetem, a fiatalabbaknak a magas korom miatt nem alakulnak a dolgok végül.

2020. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a problémádat. Mi a helyzet akkor a 24-30 közötti nőkkel? Ha ezt a korosztályt kihagytad. Én 23 éves vagyok, nekem semmiképpen nem férne bele ekkora korkülönbség, de ez én vagyok. Kétlem, hogy minden 30 feletti nő visszautasítana, de akkor próbálkozz más korosztálynál.
2020. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Attól hogy a huszonéveseknek tetszel, még nem jelent semmit. Először is hogy néznek ki azok a huszonévesek. Nálam már eleve bukó lennél, ha 38 évesen még ott tartanál hogy kikkel ismerkedj. Normál esetben már házasnak kellene lenned, 1-2 gyerekkel. Az meg hogy ma mi megy, az nem normális.
2020. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne a kort nézd, olyant keress akivel jól megvagy, egyeznek a céljaitok/ és még nagyon sok minden más..
2020. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30 fölött szerintem. Én még nem láttam huszonévesen nekem tetsző 40-est,pedig van pár megöregedett babyface az ismeretségi körömben.
2020. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%

"Normál esetben már házasnak kellene lenned, 1-2 gyerekkel."

Szerinted. Szerintem meg az a nem normális, aki megházasodik és gyereket csinál.

2020. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Értem a problémádat, mert nőként engem is mindig jóval fiatalabbnak néztek, aztán meg nem tetszett nekik a matek. Párom szülei még mindig néha témázgatnak, hogy pár évvel fiatalabb nálam a párom. Vagy ismerkedj 38 körüli szintén sokkal fiatalabbnak kinéző gyerekarcú nővel, vagy pedig próbáld meg azt a 28 körülit aminek kinézel, vagy ha ennél is kicsivel fiatalabbat találsz aki elfogad. Ehhez mind szerencse kell.
2020. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!