Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esélyes így ismerkednem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes így ismerkednem vele vagy ez nagyon gyerekes?

Figyelt kérdés

Lakótelepen lakok és hétköznap este 6- kb mindig ott parkol tőlem nem messze egy nagy suzuki terepjáró. Eleve felkeltette az érdeklődésemet az egész, de egyszer megláttam hogy egy fiatalabb (kb. 30as éveiben járó) pasié az autó. Azt is szoktam figyelgetni hogy hétvégén gyakorlatilag egyáltalán nincsen ott, de most ünnepek alatt mindig ott áll.

Nekem egy kis suzuki swiftem van, abból is a régi rosszabb verzió, de igyekszem mindig közvetlenül mellé beparkolni (nem mindig sikerül). Sosem váltottunk még szót személyesen.

Szóval az az ötletem hogy este hat után elhelyezek a szélvédőtörlőjén egy ilyesmi üzenetet: Szia hogy vagy? én XZY-123 kocsi tulaja vagyok, ez a facebookom: ***** . Ha szeretnél velem levelezni akkor te is nyugodtan használd az ablaktörlőmet vagy akár facen is írhatsz nyugodtan.

Ez így nagyon béna? Csak nem akarok vele személyesen szóba állni mert biztos nagyon cikisen viselkednék, leégetném magam és azt nem kéne. Segítsetek! :D


19/L



2018. dec. 30. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Remélem, ez nem valós kérdés...
2018. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De valós.
2018. dec. 30. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz!
2018. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel annyi a probléma, hogy egy fóbiás helyzetet szeretnél vele elkerülni, amit gyakorlatilag elkerülhetetlen, mert előbb, vagy utóbb kénytelen leszel vele személyesen is beszélgetni, már ha van kölcsönös szimpátia.


Ebben a helyzetben így van egy potenciál az önmeghaladásra, hogy le tudod-e győzni a félelmedet.


Ez ami tény.


Viszont szabad akaratodnál fogva választhatod a másik utat is, de az is tény, hogy a végeredmény nem változik, mert vagy szimpatikus vagy neki, vagy nem.


Szociális készség a kapcsolatteremtés:


1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés


Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy van facebookja, ha pedig nincs és mondjuk nem is szereti, akkor garantáltan mellélősz.

2018. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem menj oda nyugodtan hozzá. :D mi vaj lehet nem tilos beszélgetni.


Szégyelljék magukat akik csak annyit bírtak írni h nagyon gáz :D még csak 19 éves...miért ne kérdezhetne ilyet

2018. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a pasi nem akar dedósat játszani hogy egymás szélvédőjére írkáltok :) Írd neki papírra azt,hogy szia,Timike vagyok a szemközti házból,múltkor megpillantottalak az ablakomból,és egyszerűen késztetést éreztem hogy írjak neked,szívesen megismernélek. FB-on megtalálsz,X.Y. vagyok.

Lecsekkol FB-on,aztán ha bejössz neki úgy is írni fog.

2018. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%

Ezzel a papírcetlis dologgal egy gáz van. Bárki elolvashatja/leszedheti/eltépheti, de úgy, hogy a címzettnek fogalma se lesz az egészről.

Személyes kontaktus, ennyi.

2018. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen isa nagyon gáz ez az ötlet.

És egyébként miért is szeretnél Vele megismerkedni?Mert terepjárója van? Már bocs'...nem írtál semmi egyéb indokot.


Ha harmincas azt se tudod,hogy független-e, esetleg kinevetteted magad Előtte.


Én biztos nem tenném. Ha tudod,hogy mindig akkor parkol oda inkább sétálgass arra "véletlenül", és szólítsd meg azzal pl. hogy igazán szerencsés,hogy a Te kis autód mellé parkol mert máshol nem férne el :)

2018. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. :D Amit javasolnék, hogy az üzenetet fogd tömörebbre.

32/f

2018. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogyan közelítesz, ha akar dugni úgyis benne lesz. Mert mást nem akarhat egy kislánytól egy felnőtt férfi.
2018. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!