Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertált scác, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált scác, első "randi". Most ebből lehet még valami?

Figyelt kérdés

Elhívtam randizni, beszélgetni egy srácot és mondtam neki, hogy amúgy tök szimpatikus volt, azonnal egy hullámhosszra kerültünk, nagyon jól elbeszélgettünk. Ő egyedül él, sokat dolgozik és azt mondta, meg is lepődött a levemen meg hogy en milyen határozott vagyok.

Viszont se telószámot nem cseréltünk, facebookon se jelöltük be egymást, végig olyan érzésem volt, mintha nem akarna barátnőt, de mégis örülne a közeledésemnek.

Mikor felvetettem, hogy szeretne-e még talalkozni, azt mondta írjak neki nyugodtan, amikor úgy gondolom.

De ez az egész nagyon fura volt...

Ti mit gondoltok?


2020. máj. 25. 21:57
1 2
 1/15 acelsziv ***** válasza:
19%
Lehet, valami csöcsfejű....
2020. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem volt, mintha nem is randinak gondolta volna.
2020. máj. 25. 22:01
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem csak nem akarja ideje korán beleélni magát. Meglehetősen gyakori eset, hogy mi férfiak így teszünk, aztán utolsó pillanatban rálépünk a gereblyére.
2020. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

1.


Napi bunkó hozzászólás nyertese.


Kérdező


Van aki lassabban halad, óvatosabb.

2020. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Írjál rá, de a leveled / üzeneted egy KÉRDÉS legyen (pl. "Helló, folytassuk a beszélgetést? Én nagyon élveztem a randit. (Ugye) neked is annak számított?") Ha ilyen határozott vagy, ő meg ennyire félénk, akkor jól ki fogjátok egészíteni egymást. Egyébként is azt javasolnám, hogy időről időre KÉRDEZD MEG mindenről, amit biztosan szeretnél tudni. De ez tényleg csak kérdezés (információkérés) legyen, ne kérdezésbe burkolt kérés (már ha kibírod). Pl.: ilyeneket kérdeznék, hogy "te hogy érzed? Szívesen találkoznál még velem? Te érdekesnek találsz engem? Mert én nagyon élveztem a beszélgetésünket, és szívesen megismételném." Persze, ha nem érzed megalázónak. Szerintem ha kellően türelmes is vagy, amellett, hogy kitartó és elszánt is, akkor le fog omolni a félénkségének a fala, és sokkal közelebb fogtok kerülni egymáshoz lélekben is.
2020. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Nemtom mennyire ismeritek egymást, mert, ha idegenekként taliztatok, akk nyilván "nem fog közös sírhelyben gondolkodni" egy tali után. :v

Másfelől meg azt írtad, h befelé forduló/magának való a pacák, szóval lehet, h el se akarta hinni, h létezik, ami megtörtént vele.

Lehet, h te vagy az első nő, aki nem nézi Aliennek.

Lehet, h élvezte...

Ha ilyen típus, akk többet kell tenned azért, h megnyíljon, mint másnál sztem.

Próbáld meg kideríteni.

Am a "randi"/tali jó volt önmagában?

2020. máj. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt, olyan érzésem volt, mintha már 1000 éve ismerném.
2020. máj. 26. 07:54
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem értem mi a gondod...

Ismerkedjetek, ennyi.

2020. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Ne siettesd, a jó dolgokhoz idő kell. :)
2020. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én introvertált vagyok. Nálam ez úgy működik, hogy bármennyire is élvezem a randit, bejön a csaj, szükségem van egy időre, hogy feltöltődjek az interakció után, hogy újabb beszédtémákat találjak a következő találkozóra, hogy kipihenjem a folyamatos koncentrációt. Lehet, hogy nála is ilyesmi forog fenn, szerintem nyugodtan írj rá, hogy kapjon egy kis visszajelzést, hogy te is élvezted, és hogy benne vagy a folytatásban, ha már feltöltötte az akksijait. :D
2020. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!