Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kérlek tegyétek sorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kérlek tegyétek sorba ezeket?

Figyelt kérdés

Randin milyen sorrendbe néztek meg a fiún ezeket a dolgokat?

Fogai, Ruházat, Arcbőr, Köröm, Cipő?



2020. jún. 8. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Köröm, fog, arcbőr, cipő, ruházat
2020. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, amit először észreveszek.

Messzebbről ruházat, közelebbről arcbőr, fogsor, köröm(nem fontos), cipő.

De az összhatás számít. Ha maximálisan ápolt, gusztusos, az mindent visz.

Onnantól kezdve nem érdekel a bőrhiba, meg egyebek.

A fejforma, hajviselet az viszont nagyon fontos nekem. Döntő.

2020. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én először magát a férfit nézem meg. Nekem a legfontosabb a pasin a szemei.
2020. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bőr, kéz, fog, cipő, ruha.
2020. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arcbőr, Fogai, Köröm, Ruházat, Cipő

De szitufüggő.

2020. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Az óra kimaradt.
2020. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább testtartás, arcberendezés, szem, hang, illat és utána jönnek ezek. Ruha max. hogy legyen tiszta, alkalomhoz megfelelő, se extrém, mint egy punk, se rózsaszín inges agyonkölnizett páva, mint egy nagyobb kutyának látszani akaró értékesítő. Márkákat nem ismerem. Fog ne legyen retkes, dohányos típusú, de nem gáz, ha kicsit kusza. Köröm legyen rövid és tiszta, az már szerintem ciki, ha lányosan tökéletesre manikűrözött (ahogy a szedett szemöldöktől is futhatnékom támad). Arcbőrt nem jutott még eszembe nézni, bár valószínűleg ha feltűnően ragyás, bibircsókos, akkor tán zavarna, de a pattanást átmeneti dolognak tartom. Ja és a hajnál az béna nekem, ha valakinek frissen nyírt, de hosszú maradt a tarkóján a szőr :) viszont van, akinek a hosszú, van akinek a kopasz is jól tud állni, ugyanúgy, mint a szakállnál, így ennél nincs prekoncepcióm.
2020. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát elsőre ruháját látom meg akartalanul is. De amúgy arcbőr, ruházat, fogai, köröm, cipő
2020. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először minden esetben a ruházatot látja meg az ember, nem azért, mert feltétlenül azt akarom, csak a megérkezéskor ez elkerülhetetlen. Miután leülnénk, elkezdenénk beszélgetni, természetesen az arcbőrét (arcát) nézem meg, utána a fogait. Ha az asztalon vannak a kezei, akkor nyilván hamarabb látom meg az ujjait, de előbb-utóbb természetesen erre sor kerül. És a legutolsó pedig a cipő. Ez sem azért, mert ezt akarnám utoljára látni, csak az első randijaim nagyrésze kávézóban, presszóban, ételbárban történt, ahol nem látod kapásból a másik cipőjét.
2020. jún. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!