Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinek nagy szégyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek nagy szégyen ha nem tudja mi a VB?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam hogy a városban szinte minden söröző, bár, kávézó teraszán nagy tv-ken projektoron focit néznek az emberek.


Egy barátomat kérdeztem mit néznek, mondja VB-t.


Kérdezem az mi?


Döbbenten, arcára fagyott vigyorral nézett, hogy most poénból mondom e.


Már 18 éves koromtól sportolok: terepfutás, mtb, túrázás, edzőterem.


Ezeket annyira szeretem és élvezem, hogy valahogy kimaradt az életemből figyelemmel követni a profi sportot.


Most 40 évesen meg hogy kezdjek neki?



2020. jún. 21. 23:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, ha te nem nézel sportot és ha nem érdekel, nem is kell elkezdeni mások miatt, de azért fura, hogy még sosem hallottál róla. Még azok is szokták tudni mi a VB, akiknek amúgy semmi fogalma a sportról. Ez egy kis túlzással olyan, mintha azt mondanád, hogy nem tudod mi az az olimpia.
2020. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A VBK-t azért tudod, nem?
2020. jún. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
#1. A vas-szén állapot ábrát sem kötelező követni, de illik tudni mi az ennyi erővel. Ami másnak alap, az megint másnak lehet, hogy nem....
2020. jún. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon gáz. A VB önmagában nem focit jelent, hanem bármilyen világbajnokságot.


Ja, nő vagyok, abszolút nem érdekel a foci, de aki atfutja a napi híreket, kizárt, hogy ne találkozzon vele.

2020. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Lényegtelen. Én soha nem nézek focit, mert nem tetszik, nem érdekel, bár azt szoktam tudni ha a VB megy:) azok az emberek a primitívek, akik azon nevetnek, hogy te ezt nem tudod. Mégpedig azért, mert képtelen elvonatkoztatni a saját világától, attól, hogy vannak olyanok, akiket más érdekel. Csak olyasmivel foglalkozz, amiben örömöd leled, szerintem ne mások elvárásainak akarj megfelelni, hanem a sajátjaidnak.
2020. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Legtöbben úgy beszéltek, mintha a lesszabályt nem tudná és emiatt néznek rá furcsán. Az tényleg nem alap, de hogy 40 évig nem találkozott a vb fogalmával, az minimum furcsa, mibtha buborékban élne.
2020. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 hollófernyiges ***** válasza:
60%

"A VBK-t azért tudod, nem?"


Azt mindenki tudja: vodka+Bomba+kataflam.

2020. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Visual Basic King
2020. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy nőnek is az...
2020. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!