Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak tényleg bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg bármilyen nővel képesek szexelni? Mármint ők nem olyan válogatósak ilyen téren, mint a nők?

Figyelt kérdés
Több sráccal beszéltem erről és azt mondták általában, hogy egy férfi bárkivel képes szexelni és nem válogatnak. Szóval ha egy férfival eljutsz odáig, hogy szex nem is biztos, hogy igazán vonzónak tart és el tud képzelni párjának?

2020. jún. 25. 22:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
Azért az erős túlzás, hogy bárkivel, de nem vagyunk olyan válogatósak, mint ti nők. A saját szintünk már megfelel.
2020. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
A kérdésre adott válaszok alapján valóban úgy tűnik, hogy a férfiak nagy átlagban bármely nővel képesek lefeküdni. Mondjuk így már értem, hogy miért van az sokszor, hogy a nő akar kapcsolatot (mert ők tényleg csak azzal fekszenek le a legtöbbször, akivel el tudják képzelni) a férfi meg csak barátság extrázna a legtöbb esetben de nem akarná barátnőnek.
2020. jún. 26. 12:34
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, miből szűrted le ezt a következtetést. Egyetlen válaszoló írta azt, hogy a férfiak bármilyen nővel képesek lefeküdni, és ő sem férfi, csak az ismerőseiről gondolja ezt.
2020. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs ló ,jó a szamár is.Csak a társkereső oldalakon kell szétnézni,néha a csúnya nőknek is annyi levél megy,hogy a valoeletben biztos nem piszkálna meg a pasi.De titokban ,gyors numera vagy cumi az már mehet.
2020. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem a hozzászólások, hanem a kérdésre adott válaszok aránya alapján állapítottam meg elsősorban.
2020. jún. 26. 13:14
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Ami vicces,hogy sokszor a csúnya nőknek olyan igényei vannak ,csak azért mert neki puncija van ,hogy nevetséges.A pasi jól nézzen ki ,pénze legyen,ápolt legyen,iskolázott stb stb.Randiztam már olyan nővel,akinek meg a fogai sem voltak rendben(ez a randin derült ki sajnos) de ódákat írt,hogy a pasi milyen legyen .....,🙄🙄🙄🙄🙄😬😬😬😬😬😂😂😂
2020. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem te már ezt eleve eldöntötted, és csak megerősítést keresel a kérdéseddel. Főleg hogy sem a hozzászólások, sem a szavazás nem azt mutatja, amit te leszűrtél.

Egyébként a leírásra is reagálva: az, hogy egy nő jól néz ki, nem jelenti azt, hogy elfogadnánk párunknak. Veletek ellentétben nekünk férfiaknak a személyiség is számít, sőt, fontosabb, mint a külső.

2020. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt már olyan, hogy k...va jó teste volt, és baromi ronda arca. Azért egy dugásra jó volt, de barátnőnek/feleségnek nem kellene.
2020. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként feküdtem le már többször olyan pasikkal, akiket komoly kapcsolatra nem választanék, alkalminál nincs olyan sok kritérium, mint amikor azt nézem, hogy ki legyen a férjem. Az egyik komoly kapcsolatomban viszont abszolút nem volt szex, és végül annyira megundorodtam a másiktól, hogy még részegen sem voltam képes szexelni vele, amikor már lehetett volna...
2020. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Teljesen túl agyalod, miért ne az adott nőt kívánná, hisz látja az alakját érzi az illatát.

Szerintem ugyan úgy müködnek mint a nők, kell valamenyi vonzalom, hozzá.

Ennyiből ezt is mondjatnád, hogy a nők is bárkivel szexelhetnek ,hisz csak szét teszik a lábukat és kész.

Kell a vonzalom.

2020. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!