Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves pasiként,Budapesten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves pasiként,Budapesten, nettó 160 ezres fizetéssel lehet barátnőm ,vagy túl szegény vagyok?

Figyelt kérdés
szobát bérlek, éppen hogy csak meg tudok élni, semmi másra nincs pénzem csak a fizikai létfenntartásomra.
2020. jún. 28. 00:09
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
77%

"Tehát úgy keresel mint én, de ekézel hogy ilyen keveset senki nem keres...."

Mondd, te tényleg ennyire képtelen vagy egyszerű, pár mondatos szövegeket értelmezni? Légyszi, másold már be, hogy hol írtam, hogy ilyen keveset senki sem keres. Mert sorozatosan olyanokat próbálsz itt a számba adni, amiket nem is írtam.


"Azért nem csinálom most mert egyedül ennyi pénz is elég. Nem is hallasz panaszkodni hogy erre meg arra nincs pénzem..."

Na, hát, ha egyedül elég, akkor miért írtad ki ezt a kérdést? :D

Engem sem hallasz panaszkodni. Most legyen csajod azért, mert nem panaszkodsz és egyedül elvagy?

(Az csak mellékes, hogy itt pont panaszkodsz, hogy nincs pénzed, ezér' nincs csajod.)


"Viszont ha neked van barátnőd, nekem miért ne lehetne? Különb lennél? Még a fizetésünk is ugyanannyi..."

A kérdésed és a reakciód alapján? Őszintén? Igen, különb vagyok nálad, de szerintem rajtam kívül még több millió ember különb nálad és nálam is.

2020. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

ELőbb írtad hogy a többség többet keres, aztán kiderül hogy te pl. ugyanennyit :D


Igen, biztos különb vagy... valami szépfiú lehetsz, hogy ilyen csórón is szeret valaki :)

2020. jún. 28. 00:54
 23/51 anonim ***** válasza:
8 Ha tudnád mekkorát tévedsz:DD Dehát ez legyen a te bajod:D
2020. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

TÖBBSÉG, érted, TÖBBSÉG. A TÖBBSÉG szó nem egyenlő a MINDENKIVEL. És azt is írtam, hogy én vidéken vagyok.


Nem vagyok különösebben szépfiú, átlagosan nézek ki. Te nyugodtan pörögj a csóróságon, de már leírtam, hogy nem ezzel van a probléma.

2020. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

Ha tudnátok a valóságot, meg miért is nyilt ez a kérdés, gyerekek, úgy kéne utána összevakarni titeket:D


És még merje valaki azt mondani, hogy csodák nincsenek:D Vannak.

2020. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Mi van akkor ha vidéken vagy? Ott megasztár a 160 nettó?


Mivel van a probléma szerinted?

2020. jún. 28. 01:12
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

#25: Elmesélnéd? Mi a sztori háttere? :D


#26: Leírtam, keresd vissza.

2020. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
27 Nem lehet, egy másik ember személye és érdeke miatt, pedig oly szívesen teríteném a lapjaimat:D Igy viszont marad a széles mosoly a monitor előtt:D
2020. jún. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
#28: Privátban is megírhatod, ez így érdekesen hangzik :D
2020. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

29 Csalás, ha privátban megírnám. Nem lehet.Pedig milyen jó lenne:D


Szóval 100 szónak is egy a vége, 160-at kereső srácok, csodák vannak az életben, csak hinnetek kell benne, aztán győzzetek az oda-felvalónak hálát rebegni, amikor bekövetkezik, az amiben nem hisztek:D


Kitartás srácok, nem reménytelen a helyzet:D

2020. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!