Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves pasiként,Budapesten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves pasiként,Budapesten, nettó 160 ezres fizetéssel lehet barátnőm ,vagy túl szegény vagyok?

Figyelt kérdés
szobát bérlek, éppen hogy csak meg tudok élni, semmi másra nincs pénzem csak a fizikai létfenntartásomra.
2020. jún. 28. 00:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
66%
Valami nagyon otvar gyorsetteremben dolgozhatsz, vagy legalabbis a legalja pozicioban, mert szerintem 160-nal mar mindenhol tobbet adnak. Meg ha mas melot nem is akarsz, akkor is illik az adott munkahelyen elorelepni, muszakvezetove vagy hivjak barminek is egy gyorsetteremben, aztan onnan barhova. En is dolgoztam eletem soran ilyen egyszeru melohelyen, de kb egy evnek se kellett eltelnie, hogy neggyel magasabb pozicioba keruljek, ha turelmesebb lettem volna es nem mondok fel, akkor meg meg elorebb lettem volna mar azon a munkahelyen. Karriert epiteni gyakorlatilag barhol lehet. Az, hogy te nem vagy erre kepes es meg mindig a nullan acsorogsz, tisztan jelzi, hogy alkalmatlan vagy barmifele komolyabb kapcsolatra.
2020. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Utolsó : nem vagyok törtető típus, konyhán dolgozom az étteremben. Szeretem amúgy a munkám.
2020. jún. 28. 02:12
 43/51 anonim ***** válasza:
A pénz nem vagyon.
2020. jún. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
60%

Alapból az van, hogy normális egy nő, aki már családot is szeretne, az egy olyan férfival képzelni ezt el aki képes gondoskodni róla is és a gyerekekről is. Ennyi pénzből ezt nem lehet, akkor sem, ha a nő is ennyit keres. De ezt még meg lehet oldani, nem ez a legnagyobb baj nálad.

Az igazi gond az a hozzáállásod, vered a nyálad a semmire, és ez nem a fizud, hanem te és az egód. Ha normális barátnőt szeretnél, akkor kutya kötelességed udvarolni, elvinni olyan helyekre is ahol pénzt kell költeni, étterem, mozi, kiállítás, bármi ami kikapcsolódás nektek. Nem minden nap, és nem luxus, pl egy egyszerű vidéki nyaralás is teljesen jó. Szerényen is lehet élni, csak ez nem a full csóróságot jelenti.

A szoba is bajos, ha átmeneti megoldás akkor ez is teljesen oké, de ha neked így ahogy van megfelel az életed, akkor te nem társat keresel, hanem csak szórakozást, egy kis vagy semmi igényű lánnyal. Ez se baj, de ha így van, akkor abból nem mostanában lesz családod.

És mielőtt támadsz, nem sértésnek szántam amit írtam, csak leírtam a véleményem, mert ezt kérted.

2020. jún. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jól nézel ki, mint Brad Pitt, George Clooney és Johnny Depp együttvéve kétszer, akkor talán lehet. Másképp ilyen anyagi helyzettel nem állnak szóba veled még a munkanélküli, mamahoteles nők sem.
2020. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
67%

32esnek igaza van.


Viszont!

Vannak olyan nok, akik kevesebbet keresnek, mint netto 160. Például, a plazas takaritonok, 4 oraban. Ott vannak meg a kezdo tanarok, ok is csak netto 140-t keresnek.


Nekik nagyon is jo party lehetsz! Hiszen az o mostani helyzetukhoz kepest te jobb alternativa vagy es gazdagnak szamitasz.

Foleg akkor, ha ok meg esetleg otthon vannak a szuloknel, akkor az osszekoltozes is szobajohet a te alberleti szobadban.


Ugyhogy vannak alternativaid, csak jo helyen kell provalkoznod.

Sok szerencsét!

2020. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%

32-es vagyok.

Nem, nem raktak a seggem alá semmit, mindenért magam dolgozom meg!

Előre látok és a jövőmre gondolok. Nem elégszem meg a sz*rral, ez van. Ami kell, azért megyek és megdolgozom. Én is dolgoztam már egyszerre két helyen és nem, nem volt jó. Hál Isten' már nem itt tartok. Mindenki a saját sorsáért felelős, ha Te ezzel beéred, igazából nem értem a problémádat. Saját magadat is kevésnek tartod, ha ezen feszülsz, hogy leáll-e veled nő ennyi pénzzel, ilyen ambíciókkal vagy nem.

Biztos van olyan nő, akinek ez elég, a létminimumon tengődni, vagy eltartani kb egy férfit, ha jóval jobban keres nálad. De én rád nem tudnék férfiként nézni, mert semmi hajlandóságod nincs afelé, hogy ne a sz*rban dagonyázz, és a normális emberek nagy %-a így gondolkozik.

Milyen példát tudnál mutatni pl. a gyerekednek? Áh, apád beérte azzal, hogy szendvicseket rak össze, nem kell az életben semmit elérni? Abból a fizuból tudnád a gyereked oktatását vállalni, ha nem akarna olyan lenni, mint Te? Egyetemre menne, nyelvvizsgázna, külön órák, stb?


De itt a válaszokat sem tudod felfogni, mert támadásnak veszed egyből, ha valaki nem azt írja, hogy a csajok repülnek rád, nem számít a pénz, az számít milyen ember vagy. Azoknak a nőknek fogsz kelleni,akik ugyanilyen igénytelenek, hogy nem akarnak fejlődni sem szellemileg, sem anyagilag. Takarítók, gyári munkások, közmunkások, ott keresgélj szerintem.

2020. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
78%
Most mit bántjátok már szegény kérdezőt. Elmondom a legtöbben szarul élnek ebben az országban, sőt még van aki ennél szarabbul is keres . Persze itt csak diplomás külföldi menők vannak én ezt tudom. Egyébként ettől függetlenül miért ne lehetne párkapcsolata bárkinek is ? Nem luxus termék egy párkapcsolat, hogy pénz kell hozzá. Vannak programok amihez nem kell pénz.
2020. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

46-os mit szivtal? SENKI nem koltozne ossze valakivel a kis szobacskajaban az alberletben, inkabb doglenek otthon a szuloknel tovabbra is, minthogy egy szobaban nyomorogjunk a parommal egy alberletben.

Osszekoltozesnel alap, hogy ketten lakjunk egyutt, ne idegenekkel.

2020. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
49: nem feltétlen baj, anno a párom szobát bérelt, két barátjával lakott együtt és én is oda költöztem, aztán együtt költöztünk el onnan közös albiba. Mi akkor 23 évesek voltunk, és annyi idősen szerintem ez teljesen rendben volt. Ez 30 évesen már mondjuk gáz, ha nincs is igénye a saját otthonra, és ha nem azért lakik szobában mert éppen gyűjt vagy keresi a lehetőséget.
2020. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!