Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha találkozok valakivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozok valakivel és érzem hogy van köztünk kémia azt ő is érzi vagy nem?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy a kémiát csak az egyik fél érzi vagy ha az egyik érzi azt a másik is megérzi?

2020. júl. 1. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
He? Ha te érzed a kémiát azt te érzed. Ha ő érez kémiát, azt ő érzi. Ha ő is és te is, akkor mindketten.
2020. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Érzi. Még kívülállók is érzik.
2020. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes kérdés: szerintem lehetséges az is, hogy csak az egyik érzi elsőre, de ebből lehet egyoldalú szeretet/szerelem, a legjobb, ha mindkét fél érzi ezt (pillantások, stb.).
2020. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg nem biztos.

Sztori time:

Egy egyetemre jártam egy fiúval, aki eggyel felettem járt, köszönőviszonyban voltunk a suliban, mosolygott, facen rámírt. Nem mondanám, hogy beleszerettem, de szimpi volt 0-24 chateltünk, elhívott randira, sétálni, beszélgettünk, nevettünk, jó volt a hangulat nagyon, aztán adott két puszit, és hazament, mert másnap 8-ra ment vizsgára. Megértettem.

Másnap nem írt, csodálkoztam miért, mert jól elvoltunk. Ráírtam én, annyit írt hogy sikerült/ nem sikerült- ezt nem tudom, egy 4 éve volt kb.

Aznap du.nekem is volt egy nagyon nehéz vizsgám, letettem 4-esre. Nagyon boldog voltam. Nem szoktam inni, évi max 2x, de most elhívtam egy buliba a barátnőmet, ünnepeljük meg, mert nagyoooooon nehéz volt.

Elmentünk. Ott volt a pasi is, le se...

Írtam neki másnap reggel, hogy most mi is a baj? Megbántottam?

És annyit írt köztünk nem működik a kémia..

WTF? :D

visszaírtam, hogy miért nem mondta? Jól elvoltunk...

MAi napig nincs válasz.

2020. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is előfordulhat hogy csak az egyik erzi/veszi észre.

Vagy az egyik úgy érzi hogy van, aztán kiderül a masikről hogy ő meg nem úgy gondolja.

Es nyilván olyan is van hogy az egyik akarja hogy legyen kémia, beképzel dolgokat annak, közeledesnek de valójában önmagá ámítja mert azt akarja hogy úgy legyen.

2020. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!