Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban fèrfiak, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fèrfiak, szerintetek jól tenném, ha kezdeményeznék egy ilyen szituban? 25L

Figyelt kérdés

Bocsi a hosszú sztoriért!

Januárban randiztam hàromszor egy férfival, nagyon jót beszélgettünk megvolt az összhang,hosszabb csók is volt, szuperül alakult a randi, részemről teljesen megvolt az a plusz, ami kell, úgy tűnt, a részéről is, mondta a 3. randin, hogy a családjának is mesélt rólam, lelkes volt. A 3. randi utáni viszont írt, hogy aznap megkereste az exe,akivel nemrèg szakítottak, ès rájött a pasi, h mèg szerelmes belé, ès mivel nem akar jàtszani velem, ezért nem taliztunk többet. Most visszament az exèhez, akivel pàr hete megint szakítottak. Bennem viszont mèly nyomott hagyott a férfi, azóta is sokszor gondolok rà. Szerintetek ràírhatok, èrdeklődhetek felőle, vagy nagyon szánalmasnak hatna? Úgy szeretnék vele újra találkozni, de nem akarok utána se futni.

Köszönöm!! Akàr priviben is írhattok...

25L, 27F



2020. júl. 3. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha pár hete szakítottak akkor ugyanúgy nincs kész egy kapcsolatra
2020. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy hasonló esetben újra és újra kerestem a hölgyet.

Sosem lett köztünk semmi, szóval erre is készülj fel.

De ne így legyen.

Sok sikert 😊

2020. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy döntésképtelen barom, hagyd a pitsábah!
2020. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudom, mi indokolta, a dühös kifakadàsod, a pasi korrekt volt,akár le is fektethetett volna, de nem tette. A döntésképtelennel egyetèrtek. Màssal nem.


A Többieknek, köszönöm! Természetesen vàrni szeretnèk mèg, és reménykedem azért, hogy magàtól keres majd.

2020. júl. 3. 17:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ne fűzz túl sok reményt ehhez a dologhoz, de azért egy próbát tehetsz. De számítanod kell arra is, hogy nem feltétlenül stabil jellem, és nem biztos, hogy ebből egy egészséges kapcsolat születne.
2020. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el! Akárhányszor rá fog írni az exe, ő ugrani fog. Hiába szakítottak megint, ha veled összejönne, csak arra kellenél neki, és ahogy a csajnak szüksége lesz a pasira, már dobva is leszel.

Bár én fiú vagyok, de velem ugyanezt megcsinálta egy nő.

2020. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedvesem!

Hagyd a francba,lesz másik.

Elsősorban nem kezdünk komoly kapcsolatot,míg a másikat nem zártuk le.(nem volt komoly a szándék,csak unatkozott,és kellett neki valaki.Mihánst füttyentettek,máris lelép)

Másodsorban nem neked kéne jelentkezni,hanem neki.


Hacsak nem akarsz megint egy pótlék lenni.

Ha fontos lennél a számára,akkor megkeresett volna,és elmesélte volna,hogy mekkorát tévedett,amikor téged elhagyot,és mostmár biztosan tudja,hogy nagyon értékes vagy neki,mert másra sem tud gondolni,csak rád,és rátok,és bocsáss meg neki.


Ez nem történt meg.


Engedd,had menjen.


F

2020. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, kedvesek vagytom! Nem írok neki. De nehéz dolog ez, nem vàrni ès nem reménykedni, hogy egyszercsak ő ír.
2020. júl. 3. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem írnék ha akkor nem engem választott. Ne legyél hülye. Ha az exe megint füttyent te majd megint dobva leszel
2020. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem írnék neki!

Választhatott volna anno téged is, ne feledd.

2020. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!