Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 10-es skálán mekkora kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10-es skálán mekkora kamu szöveg az én csak nem állok készen egy kapcsolatra a férfi szájából?

Figyelt kérdés

Megismertem. Ki volt írva a tinder lapomon, hogy kizárólag komoly kapcsolatot keresek. Úgy is írt rám, hogy tetszik a bemutatkozás. Beszéltünk telefonon, több órát facetimeon, webcamerán is. Elhívott randizni mára. Csütörtökön eltűnt, azt mondta a fröccateraszon bulizott. És írta, hogy péntek délután meg levezette a csütörtökit a városban. Tegnap este pedig lemondta a mai randinkat, azzal a szöveggel, hogy elfelejtette, hogy az öccse névnapját most ünneplik a Balcsin, azt hitte jövő héten lesz, de anyukája szólt, hogy most hétvégén. Erre megkérdeztem, hogy hagyjuk ezt a dolgot egymás között vagy nem tetszettem. Erre írta, hogy nem arról van szó, hogy nem tetszem, ő csak nem áll készen egy kapcsolatra és úgy tűnt én inkább ebbe az irányba haladnék és nem akar hülyíteni. Én pedig odaaírtam erre, hogy a tinder lapom elég egyértelmű volt, olvastad, tudtad és az nem sertés egy nőnek, ha azt mondod nem tetszik vagy akadt más. Az sertés, ha hazudsz.

Mi a véleményetek a történtekről és a pasiról?



2020. júl. 4. 11:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem igaz, ebből az ezerből úgy 3mal beszéltem komolyabban és soha nem beszéltem senkivel párhuzamosan. Mellette sem. Ez tévedés
2020. júl. 4. 12:14
 12/21 A kérdező kommentje:
És most sem beszélgetek, mert nagyon csalódott vagyok jelenleg. Másra számitittam. Elhív randira, majd lemondja valami habi szöveggel. Ez nem fér az értékrendembe és pont ezért megvisel. Én nem ilyen vagyok. Mindig őszinte és egyenes vagyok, mert úgy vagyok vele, hogy az igazság csak egyszer fáj, a hazugság pedig folyamatosan. Szóval ne általánosíts kérlek.
2020. júl. 4. 12:22
 13/21 anonim ***** válasza:
Oké, akkor te vagy a kivétel az ezerből, sajnálom. Attól még a szabály rád is áll.
2020. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Lehet, de az emberek attól még lehetnének őszinték.
2020. júl. 4. 12:30
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

#14 Az emberek olyanok amilyenek.

Nem fog a világ alkalmazkodni hozzád.


Én a helyedben fenntartásokkal kezelném ezt a tinder platformot és nem helyezném senkibe a bizalmam annyira, hogy az megviseljen, amíg ki nem alakítok vele személyes és mélyebb ismeretséget.

Mondjon ő a k á r m i t i s.

2020. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Rád nem áll készen...
2020. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16. De ezt őszintén meglehetett volna mondani. És ráadásul tudta, hogy őszinteseget várok. Előre megbeszéltük ugyanis, ha a randin nem teszünk egymásnak, megmondjuk és fél óránál nem lesz hosszabb. Tudta, hogy őszinteseget várok. Telefonon megbeszéltük
2020. júl. 4. 13:13
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem. A pali tudta, hogy komoly kapcsolatot keresel, de azért rád írt ismerkedni. Amikor egy kicsit is kezdted megkedvelni és kitűzni az első randit, akkor meg egy kamu indokkal leépített. De akkor meg mi a lóf.szért írt rád?

Ezt nem bírom az ilyen pasikban 🤔

2020. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Miután elhívott randizni, eltűnt 2 napra, állítólag bulizott. Vagy felszedett mást és nem bulizni volt, csak ezt mondta vagy a haverok lebeszélték rólam. Ki tudja, mit csinált.
2020. júl. 4. 13:31
 20/21 anonim ***** válasza:
37%
Ha sok háttértényezőt nem ismer az ember, akkor nem feltétlen kamu.
2020. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!