Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első telefon és webcam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első telefon és webcam beszélgetés alkalmával ilyeneket hallanál egy pasitól, mire gondolná!?

Figyelt kérdés
Fel voltam öltözve kis nadrágban, topban. Randi előtt, hogy ne érjen meglepi webcamon is beszéltünk... "Jajj de jó kis tökéletes combjaid vannak, de beléjük harapnál. De jó kis hasad, végigpuszilnám és még a köldöködbe is belenyalnék, ha szabad ilyet mondani. Neked tényleg ilyen szép arcod van smink nélkül?" Kivan írva a lapomra, hogy szexkapcsolat nem érdekel és Tinderes a pasas.. Kicsit elgondolkodtam, hogy elmenjek e a randira🙄

2020. júl. 13. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős, de ezt te is tudod.
2020. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem elég egyértelmű volt, hogy csak meg akar dugni. :D

Ehhez azért nem kell diploma.

Én nem mennék el, ha csak nem ugyanazt akarod.

Amúgy azt mindenki vágja , hogy a Tinder valójában SZEXPARTNER KERESŐ!??! :D

Csak ebben a nyomorult országban használják "társkereső"-ként.

2020. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nade miért ír rá egy komolyat kereső nőre? Olyan egyértelmű a lapom. És ráadásul olvasta, mert ez az első sor nagy nyomtatott betűkkel
2020. júl. 13. 10:29
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem 2 barátom is talált ott párt
2020. júl. 13. 10:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is srác vagyok ezért elárulok egy titkot.

Ha egy lány azt írja ki, hogy sex kapcsolat nem érdekli az senkit nem érdekel. Ha már jobbra húzod úgy veszi a pasi, hogy sikere van megfogott és mehet a menet. :3

Ez az illető aki ilyeneket mond rögtön az tipikusan a szia dugunk? fajta.

Ha egy normális működő kapcsolatot szeretnél akkor javasolnám, hogy egy intelligens férfival próbáld ki.

Ráadásul ha tényleg így írta


""Jajj de jó kis tökéletes combjaid vannak, de beléjük harapnál. De jó kis hasad, végigpuszilnám és még a köldöködbe is belenyalnék,"


ezek a mondatok már erősen arra utalnak, hogy benne még a majom génjei erősebbek mint az emberi.


Én a helyedben nem érném be egy ilyennel. Jobbat érdemelsz. Az ilyen embereket nézd le.


(Én legalábbis így vagyok vele :3)

2020. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Beprobalkozott.


Azt hiszed, elolvasott barmit is?

2020. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős kategória. Számomra kiábrándító, ha valaki ilyet ír nekem az ismerkedésnél. A srác egyszerűen csak bepróbálkozott hátha alapon.
2020. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az a pasi tipus, aki egyszer nyitja nekem így ki a száját, és utána csodálkozik, hogy többet nem lát az életben, mert "sürgős dolgom akadt" és az a sűrgős dolog-örökké tart:D
2020. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lemondanám azt a randit.
2020. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez biztos kuka lenne. Nálam alapvetés az, hogy akivel ismerkedem, az olvassa el rendesen az adatlapomat, és tudja értelmezni. Azért azoknak a nőknek a többsége, aki már kiírja az oldalára, hogy szexkapcsolat nem érdekli, azokról azért lehet tudni, hogy ismerkedés alatti pajzánság is zavarja őket... ennek ellenére nyomja ezt a proli dumát. Meg hogy ennyire kulturálatlan, hogy nem tud másképp bókolni, minthogy mibe harapna meg mit nyalogatna.
2020. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!