Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos a mell mèrete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a mell mèrete?

Figyelt kérdés

Sràcok, fèrfiak! Kinek mennyire fontos a mell mèrete?

A nagy cicit tènyleg annyira lehet imàdni?



2020. júl. 23. 21:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
41%

Nekem pl mindegy. Vannak ezek a törékeny ultravékony nők pici popsi pici csípő ,pici mell. Ők is szépek.

De ha már nagya popsi legyen,szép kerek ellensúly is. Volt egyszer társkeresőn egy 19xcm magas 105kg-s lányka is aki szép volt. Volt melle,feneke combja de aranyos volt (képen).

Szerintem ami fontos az alkathoz öltözés,megfelelő melltartó.

Ami még fontos,ne lógjon ne legyen löttyedt strihás.

Forma:kicsi zsemle,cipó, félérett körte.

2020. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
71%
10 A természetes mell az ilyen. Már ha van akkora, hogy tud mozdulni.
2020. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem testsùly függő.

Èn kb 70 kilò vagyok a 160 centimhez ès csak 85B...😔

Volt nagyobb cicim. Fogytam 5 6 kilòt lementek a cicik is. Aztàn hiàba hiztam meg, mellre 1 deka sem ment..

Ez van 🤷‍♀️😏

2020. júl. 23. 22:10
 14/38 anonim ***** válasza:
13 Az valóban genetika, hogy kinek hol raktároz zsírt a szervezete. Egyébként a mell nem csak zsírból,hanem mirigyes állományból is áll. Ennek az aránya is teljesen a genetikára van bízva.
2020. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem a mellméretet néztem, hanem azt, akihez tartoznak. Volt alig 45 kilós "zörgőcsontú" nő is aki nagyon tetszett, értelemszerűen alig volt pedig cicije. És volt 90/D kosaras nő is, aki tetszett. Nem a mellek miatt tetszenek meg a nők.
2020. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Annyira nem fontos. Nekem igazából az a fontosabb hogy ne legyen óriási dinye méretű és az adott alkathoz illő legyen a mellméret. Tehát egy pici vékony törékeny nőnek ne legyenek óriás mellei mert számomra az olyan természetellenesen néz ki. Ami fontosabb mint a méret az meg inkább a forma. Ja és persze ne legyen szilikon mert az viszont minden esetben visszataszító
2020. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
58%
A mellméret kb csak alkalmi partnernél számít. Előző exem 95D volt, a mostani kiszemeltem jó ha van 75B... A külseje legyen összhangban, és a maximumot akarja kihozni belőle. És a személyisége normális legyen. Ezek sokkal fontosabbak számomra.
2020. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Nem az az első. Szerintem ha nem túl nagy nem túl kicsi akkor valszeg nem azzal lesz a fő problémád! 23F
2020. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
A mell méretének jelentősége fordítottan arányos a férfi kiéhezettségi állapotával.
2020. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Kérdező nem hinném, hogy a 85B az olyan nagy hátrány lenne!
2020. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!