Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás folyamán illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás folyamán illik megkerdezni a másik féltől, hogy mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok egy ilyen kérdésre?

#illem #randizás #Tarskerses
2020. júl. 23. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik.

Persze megkérdezheted, de lehet, hogy sürgős dolga akad hirtelen,

és ott is hagy.

Bunkóság, ugyanis.

2020. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik megkérdezni. Szerintem ennek akkor van az ideje, ha már tartósan együtt vagytok.
2020. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Ezt nem, de érdekes, hogy a nők mindig megkérdik, hogy mivel foglalkozik a pasi, és abból ugye egyből megvan az összeg.
2020. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem illik, de szerintem ezt te is tudod.

Az viszont természetes, hogy érdekel mivel foglalkozik, mi a hobbija, mi az érdeklődési köre.

2020. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Attol fugg mennyire lazan tudtok beszelgetni.Ferfiak szerintem szoktak ezzel dicsekedni h mennyi,nők nem annyira,kérdés az h mennyire igaz amit mondd.
2020. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem marhaság, hogy nem illik. A pasi a második randin már a nő szájába élvezne, de elpirul, ha a fizuja kerül szóba?
2020. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

6.-nak.


Én már az első randi előtt!

2020. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nem hogy randin de ezer éves barátoktól se kérdezek ilyeneket.
2020. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát,ha azt akarod,hogy a másik félben az a kép alakuljon ki elsőre,hogy a pénz a központi kérdés,és nem ő,akkor kérdezd meg.


Ugyanis az első randin az ember inkább a másikat szeretné megismeri.A gondolatait,az élethez való viszonyulását,a családját,személyiségét.

Én nem kérdezném meg.Akit nem zavarna,az sem fog rossz szemmel nézni rád,ha nem kérdezted meg.

Később meg ugyis kiderül,hogy kb mi a helyzet anyagiak terén.

2020. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem illik, nagyon rossz benyomást kelthetsz ezáltal.


Másrészt ha megismered az illetōt, stílusát életmódját, mi a munkája, miket csinál, akkor abból is némi következtetést lehet levonni, tehát nem értem, hogy mi értelme ezt megkérdezni..

2020. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!