Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás folyamán illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás folyamán illik megkerdezni a másik féltől, hogy mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok egy ilyen kérdésre?

#illem #randizás #Tarskerses
2020. júl. 23. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Jó kis válaszok, de amíg nem derül ki az életszínvonal fehéren - feketén, addig nincs nuni, ezt jó, ha tudja mindenki!
2020. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es: persze, ha meg rögtön ágyba bújik veled a nő, akkor meg egy senki kis k.rva. Tudod, van akinek semmi nem jó!
2020. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy mivel foglalkozik, nem sok derül ki, max ha tanár, rendőr, pénztáros. Egy multi cégnél béralku van, ugyanazért a posztért még cégen belül is más fizut kapnak az emberek, nemhogy egyik vagy másik cégnél.
2020. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjemtől sem kérdezem meg 😑
2020. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hiaba tagadjuk fontos tudni h milyen eletszonvonalra szamithatsz mellette.
2020. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ismerem a saját színvonalamat, csak annyit fontos tudni, hogy ő el tudja magát tartani és tudja velem tartani a lépést.
2020. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem illik. Semmi közöd hozzá, főleg az ismerkedés elején.
2020. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy fizetés bármikor megváltozhat.
2020. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem...igaz nem vagyok nő...De én simán volt h pl vártam valamilyen járatra...buszra villamosra stb...(de csak mert épp a magán gépem lerobbant... :D akarom mondani defektett kappot a levegőben)És csak beszélgettem cigizés közben egy másik dohányossal ...és tök jól megbeszéltük ,hogy milyen szrul vagy épp jól keresünk.

De pl a napokban egy áccsal cimboráltam össze és kérdezgettem ,hogy az ő pályája tájékán milyen fizetésekre lehet számolni..és büszkeséggel öntött el ,hogy egy segédmunkás még mindig többet keres az építő iparban vidéken mint egy kezdő diplomás.(Pesten):D Ő meg jóval többet keres mivel neki a szakmája is megvan.

És egy nagyon jót beszélgettünk az egészről.Mert azért ez egy összetett dolog és ugye nem csak az számít ,hogy mennyit kapsz a kezedbe...


De nézd ha egy csaj azért nem jön veled össze mert Te csak nettó 150et keresel...vagy nem tudom most mennyi épp a minimálbér...azzal csak neked tesz szívességet.


Az hogy valaki elutasít nem rossz.Az hogy oda mész egy lányhoz randizgatsz vele stb...és utána nem akarsz kapcsolatott...Nem baj.Az ismerkedés fázis pont erről szól..kb mint az állás interjú és a próba idő.


Nem kell mindenre azonnal igen-t mondani illetve mindenbe bele ugrani.Ez ránk mint férfiakra ugyan úgy igaz.Nettó 150k val is össze tud két ember sporolgatni egy "drága utazásra..mondjuk 1,2Mesre..igaz lehet 2évig lesz nadrág szíj de el fogtok tudni menni".


De egy kapcsolatnak nem erről kell szólnia.

A másik amit irtak elöttem is a fizetésed az egy állandóan változó állapot..ma keveset keresel ..holnap lehet az a munka lesz totál felértékelve és 5x annyit fox keresni..Lásd autó szerelők...kb 10-15 éve elég gyenge volt a fizetésük..most a világ minden pénze nem elég nekik :D

Vagy nézd meg mondjuk az IT-t ,mikor fognak bezuhanni a fizetések és mennyire.

A lényeg Te dolgozzál szépen becsülettel és legyél rá büszke...a fizetésed miatt meg szégyenkezzen a munkáltatód amiért csak annyit ad :)

2020. júl. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!