Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ebben a helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben, a saját lelki nyugalmam érdekében Meg kérdezzem ? N26

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leiirni a történetét.

Többször járkáltam egy kávézóba, ahol megtetszett az egyik felszolgalo. Semmit nem tudtam róla, de szerettem volna valahogy jelezni, hogy tetszik nekem. Így szemezgettem vele, illetve a tobbedik alkalom után (tudom, hogy most ebbe majd sokan belekotnek, de szerintem nem ez lesz a lényeg) adtam neki egy óvatos puszit borravalóként. Akkor bejeloltuk egymást facebookon. De ekkor láttam, hogy van barátnője, így nyilván nem irkaltam neki stb. Ez után egyszer csak meghívott a koncertjére, minden előzetes dolog nélkül. Furanak találtam, dehat oké, visszaigazoltam facebookon, hogy talán. Előtte két nappal elmentem meginni egy teát. Akkor odaszaladt hozzám beszélgetni, és megkerdezte, hogy akkor számíthat e rám à koncerten. Mondtam hogy jo, hát akkor igen. Ug éreztem, hogy van köztünk valami, ezért kíváncsi voltam.

El is mentem a koncertre, viszont oda is úgy jött, hogy a barátnőjét csokolgatta.

En azt nem értem ebben a történetben, hogy miért kellett ezt így intézni. Gondolom, ezzel akarta jelezni, hogy rám semmi szükség, de nem lett volna egyszerubb ezt fair módon közölni velem? Amikor en közeledtem felé, az őszinte volt és nem aljas szándékkal. Tehát simán csak nem értem a helyzetet. Természetesen miután láttam őket, szép csendben leléptem.

Szerintem felesleges volt ezt a helyzetet ennyire tul bonyolítania, nem.? Azért rskerdeznek, hogy mit akart ezzel elérni, mert szerintem ez egy nagyon gyerekes viselkedés.



2020. aug. 1. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor stopot kellett volna nyomnod, mikor kiderült, hogy van valakije. Azonnal.
2020. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég szánalmas amit csináltál... úgy kompletten.

Tudtad hogy van barátnője, mégis mit vártál?!

Az egész sztori mélyen szánalmas....

2020. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Pff, elég ciki. Ez egy nagyon gyerekes lépés volt tőle. Remélem egyből kiábrándultál.
2020. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

"Gondolom, ezzel akarta jelezni, hogy rám semmi szükség"

Jaj, dehogy! Fiúk nem gondolkoznak ilyen összefüggésekben. Egyszerűen szimpatikus vagy neki és úgy gondolta elhív a koncertre. Van barátnője, akivel jól elvan, veled csak haverkodik. Te többet gondoltál bele és ezért kezdtél kombinálni.

Kezeld helyén a dolgokat; lehetsz haverja, de több nem.

2020. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz tőle semmit, szerintem elég világos már így is a helyzet. Felejtsd el őt, máskor pedig ne kezdj olyannal, akiről tudod, hogy van valakije.
2020. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
" egyszer csak meghívott a koncertjére, minden előzetes dolog nélkül." Gondolom közönségnek hivott. Vagy tévedek? Az, hogy te mit láttál bele, egy egészen más kérdés!
2020. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
És ez egy 26 éves nő :D
2020. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Szimpatikus vagy számára, gondolta, mivel jóban vagytok annyira, hát elhív. Nem randizni, egyszerűen meghívott, mint kedves ismerősét. Te meg túlgondoltad. Van kapcsolata, simán benne van, hogy csak barátkozni akart. Kénytelen vagy tényként kezelni :nem érdekled. Tudom, kellemetlen, rosszul esik, de végül is te mentél a pofonért. Még ha legalább bókolt, udvarolt volna, azt mondom, oké. Így ez egy félreértésnek tűnik szimplán.
2020. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem írnék neki, már így is kellemetlen ez a helyzet, nem kéne tovább bonyolítani.
2020. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért a csávónak lejöhetett volna hogy a csajnak tetszik. Vagy nem tudta és csak meghívott vagy tudta és ezt direkt csinálta ami óvodás dolog egy zenésztől aki felszolgáló pincér. Objektívan nézve facebookon se kellett volna ismeretség közé sorolnia pláne hogy valószínűleg lerítt a kérdezőről hogy tetszik neki. Ha ezt tiszteletbe tartotta volna a srác akkor nem hozta volna ilyen kellemetlen helyzetekbe hiszen önmagában a tetszés vagy egy viszonzatlan szerelem nem zaklatás. Bár zenészek gyakran isszák a rajongók fényáradatát. Ilyenkor bizony nem árt nap ellenzőt felvenni. Nem zaklattad ergo ha direkt volt a részéről akkor saját magát minősíti mint embert. EQ szegény.


Az zaklatás ha szó szerint üldözi a szerelmével. Üzeneteket ír, szóban egyértelműen zaklatja. Olvastam egy színészről szegényről, akinek volt egy zaklatója és annyira hogy az önkormányzatra is bement mennyasszonyi ruhába hogy időpontot foglaljon es a színész kollegáit is zaklatta.


Ha nem ad rá okot a másik akkor se, de ilyen helyzetbe is ez a viselkedes ovodas kategoria ha tudatos volt, es bizonyos helyzetbe ha olyan a zaklato veszelyes is plane a parjara nézve, van erre jogi ut hogy tavol tartsak a zaklatot de itt nem erről volt szó.


Ne kérdezz semmit inkább felejtsd el a csávót szerintem. Foglalt! Nem hiszem hogy haverkodassal megelégednél. Felejtős kategória. Keress egy független férfit.

2020. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!