Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők! Kifejtitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Kifejtitek, hogy pontosan mi is a helyzet nálatok, a ti szemszögetekből az utcai ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a válaszokat de nem tudok elkülöníteni két kategóriát.


A: Ha szimpatikus a férfi, akkor nincs baj vele sokszor és simán lehet bármi abból, ha az utcán leszólít egy jó kiállású kedves pasi.


B: Mivel elfoglalt vagyok és nem is ismerkedni járok oda, ha normálisan leszólít egy jóképű pasi, akkor lehet is valami de szinte kizárt akkor is. Magyarul akkor is a kedves visszautasítás a leggyakoribb. Mert kedves is meg jóképű is, mégis idegen az utcán, ami nem előnyös, ha kedves se.



2020. aug. 12. 11:32
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Utolsó én nem akarok alapvetően ott ismerkedni engem az érdekel, hogy ha ti hozzátok (ha nő vagy) megy oda egy olyan pasi, aki bejön nektek. Most ha nektek annyi jött le, hogy én az utcán akarok felszedni valakit, akkor félreértettetek valamit. Sose mondtam, hogy én akarok. Ha ti hozzátok menne oda valaki, aki amúgy szerintetek jóképű. A nem teljesen egyértemű alatt meg azt értettem, hogy nem szemezgettetek vele, viszont ránézésre nem tűnik bunkónak és a külsejével sincs baj. Tehát addig nem tűnt fel a pasi addig.
2020. aug. 12. 12:34
 12/31 A kérdező kommentje:

"#8


Nem én írtam az idézett kommentet, de nem is látom benne sehol, hogy "a kérdező egy droid" vagy neked szánva azt, hogy "te egy droid vagy"... Nekem az jött le belőle, hogy vannak ilyen emberek akik nem értik meg, és ennyi."


Szó szerint én se olvastam, viszont eléggé annak tűnt. Lehet, hogy velem van a baj, és én értettem félre. Nem tudom. Nekem nem volt ehyértelmű.

2020. aug. 12. 12:37
 13/31 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nincs ezzel semmi bajom, mert pl tinderen is többnyire csak egy képet látsz a másikról, tehát azt se tartom sokkal jobbnak. Élőben legalább lehet látni a reakcióit.

De azért azt fontos megjegyezni hogy amikor valaki pl látványosan siet akkor ne kövesd. Tehát más az ha valahova sietek morcos képpel és más az ha éppen ráérősen andalgok az utcán és nézelődök. Előbbinél nem túl előnyös, utóbbinál már lehet.

Valamint creepyn követni, gáz csajozós szövegeket letolni mint a szia cica és egyebek szintén nem egy nyerő dolog.


Tehát összességében ha valakin látod hogy nem rohan sehova, nincs bedugva a füle, nem ijesztően közelítesz (vannak emberek akiknek már a nézése is ilyen kissé szatír jellegű nem tudom jobban megfogalmazni), nem tolsz gáz szövegeket, akkor lehet esélyed. De igen, itt is az kell tulajdonképpen hogy tetsszél a másiknak.

2020. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
64%

"Most ha nektek annyi jött le, hogy én az utcán akarok felszedni valakit, akkor félreértettetek valamit. "

Nehéz nem félreérteni mikor konkrétan az utcai ismerkedésre kérdezel rá.

Ha egyetemen akarsz ismerkedni kérdezz rá arra.

2020. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Ezzel a témával kapcsolatban van egy sztorim, amit nagyon szeretek elmesélni. Angliában voltam cserediák, éppen hazafelé tartottam a boltból, amikor átjött az utca másik oldaláról egy srác, hogy szerinte szép vagyok, és van-e barátom, mert elhívna egy kávéra. Nem volt, de hát máshogy nem tudtam lereagálni a helyzetet, azt mondtam, hogy van, srác odébbállt. Egy héttel később szintén megyek haza egy másik boltból (a város egy másik irányából), ugyanaz a ruha is volt rajtam, erre odajön hozzám ugyanaz a fószer azzal a szöveggel, hogy ilyen gyönyörű lányt még sohasem látott (!!! lol), és hogy meginnék-e vele valamit... Na, kb. ennyit jelentünk az utcán leszólítgatós emberkéknek. :D


Nekem egész egyszerűen abszurd az, hogy valaki semmit nem tud rólam, de szó szerint semmit, még azt sem, hogy mondjuk kapcsolatban vagyok-e, vagy nem egy turista vagyok véletlen a világ másik feléről (nemhogy közös értékrend, meg célok, meg érdeklődési kör, meg ilyesmi), tehát gyakorlatilag csak a külsőmet látta 3 másodpercre, és ennyiből el tudja dönteni, hogy velem akar lenni, elég éretlen személyiségre is vall. És általában az is, mert az ilyen emberek konkrétan bárkit le tudnak szólítani, és nekem azért kell az, hogy valaki nemcsak azért akar elvinni randizni, mert 5 perccel ezelőtt visszautasította egy csinos szőke, de lyuk azért kéne (meg mondjuk két nehéz bevásárlószatyorral a kezemben, úton A-ból B-be nem pont szocializálódni szeretnék).


Amúgy lehetnek megfelelő körülmények is, pl. volt olyan, hogy valakinek útbaigazítást ajánlottam, és egy darabon egy tömegközlekedési eszközzel mentünk, azalatt pl. tudtunk volna beszélgetni, meg volt olyan is, hogy távolsági buszra várva kezdtünk el dumálni, ott pl. másfél órát végig is beszélgettünk (egyikből se lett semmi, nálam 5-7 évvel fiatalabb srácok voltak, ami az én koromban elég jelentős). Úgyhogy ha mondjuk egy pasijelölt ilyen körülmények között közelítene meg, és utána elhívna találkozni, az nálam működőképes lehetne.

2020. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti egyetemi ismerkedésre van elképzelésem, az utcai ismerkedés érdekel, viszont alapvetően ellene vagyok, ezért kérdeztem. Egyszer majd talán fogok ott is!
2020. aug. 12. 21:21
 17/31 anonim ***** válasza:

15-ösnek: én is szoktam így utcán nyomni, de az nem azt jelenti, hogy vele akarok egyből lenni. :D


Ahhoz előtte azért megismerném a másikat. Mindenkinél a külső az első lépés, most mi abban a durva, ha látok valakit a villamoson és megtetszik?

2020. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem az, hogy nem ismered, semmit se tudsz róla. Ha az egyetemen mész oda valakihez van 1 közös pontotok, az egyetem. Akkor még közös pont sincs, a farkad feláll, ennyi. Mit gondoltok?
2020. aug. 14. 13:28
 19/31 anonim ***** válasza:

Képzeld, nem áll fel a farkam. Ha viszonylag hamar szeretnék dugni, elmegyek egy szórakozóhelyre, majdnem minden héten haza tudok vinni valakit.


Aki az utcán tetszik meg, vele nem feltétlenül csak arra gondolok, hogy dugjunk.


Attól még, hogy egy egyetemre járunk, még mindig semmit nem tudok róla. Az, hogy egy egyetemre járunk, nem dönt el semmit abban a tekintetben, hogy csak szexelni szeretnék vagy komoly kapcsolatot.


Az se több infó ennek alapján, hogy éppen egy villamoson utazunk...

2020. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
De az több, mert van egy érdeklődési kör, ami közös. Ha meglátsz egy lányt az utcán mit akarsz vele? Sakkozni mi? xD Gondolom nem is az átlagos nőkhöz mész oda, hanem csak a szépekhez. Mire lehet gondolni ha nem ismered? Hogyan tud főzni? Vagy mire? Mennyire tud deriválni, integrálni? Mire?
2020. aug. 14. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!