Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők! Kifejtitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Kifejtitek, hogy pontosan mi is a helyzet nálatok, a ti szemszögetekből az utcai ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a válaszokat de nem tudok elkülöníteni két kategóriát.


A: Ha szimpatikus a férfi, akkor nincs baj vele sokszor és simán lehet bármi abból, ha az utcán leszólít egy jó kiállású kedves pasi.


B: Mivel elfoglalt vagyok és nem is ismerkedni járok oda, ha normálisan leszólít egy jóképű pasi, akkor lehet is valami de szinte kizárt akkor is. Magyarul akkor is a kedves visszautasítás a leggyakoribb. Mert kedves is meg jóképű is, mégis idegen az utcán, ami nem előnyös, ha kedves se.



2020. aug. 12. 11:32
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
B... amikor megyek valahová, akkor vagyok az utcán. Menj az utamból, mert általában kések mindig mindenhonnan, szóval ne tarts fel plusszba. Már meg sem állok, zene maxon, megyek tovább, hiába látom, hogy akárki leállítana... nem érdekel az illető neme, külseje, állapota, megyek a dolgomra, azért vagyok az utcán....
2020. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!