Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők! Kifejtitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Kifejtitek, hogy pontosan mi is a helyzet nálatok, a ti szemszögetekből az utcai ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a válaszokat de nem tudok elkülöníteni két kategóriát.


A: Ha szimpatikus a férfi, akkor nincs baj vele sokszor és simán lehet bármi abból, ha az utcán leszólít egy jó kiállású kedves pasi.


B: Mivel elfoglalt vagyok és nem is ismerkedni járok oda, ha normálisan leszólít egy jóképű pasi, akkor lehet is valami de szinte kizárt akkor is. Magyarul akkor is a kedves visszautasítás a leggyakoribb. Mert kedves is meg jóképű is, mégis idegen az utcán, ami nem előnyös, ha kedves se.



2020. aug. 12. 11:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#19

Ja, csak annyit tudsz a nőről hogy esetleg jól néz ki, biztos nem a szex miatt próbálkozol be... :DD

Na ezért van nálam kizárva az utcán ismerkedés.

N

2020. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Utolsó én belegondolok, hogy egy jó nő tud e integrálni! Akkor én jó vagyok?
2020. aug. 14. 14:38
 23/31 anonim ***** válasza:

Az érvelésed azért csak féligazság, mert ennyi erővel, ha egy egyetemre járunk, ott is sokat számít, hogy hogy néz ki. Vagy nem? Ha nem néz ki jól, akkor majd biztos az győz meg, hogy egy egyetemre járunk. Az semmire nem garancia.


Amúgy meg, aki az egyetemen ismeretlen, ahhoz is oda kell menni valami szöveggel, azzal nem nyithatsz, hogy ,,Te is erre az egyetemre jársz?"


Kedves 21-es, én csak ajánlom, hogyha odamegy hozzád valaki az utcán és normálisan nyit, egy esélyt nyugodtan adhatsz neki. Nem azt mondom, hogy elszalasztod a leendő férjed (ha még nincs), de sose lehet tudni. Egyszer nyugodtan elmehetsz vele egy kávéra stb. Ahogyan nyit feléd, abból már sok következtetést levonni


Ha te meg eleve elrendelsz mindenkit egy kiéhezett kannak, aki az utcán próbálkozik, az téged minősít.

2020. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem engem minősít, mert az egyetemen biztosan van közös bennünk, hiszen ugyanoda mentünk, ha ő másik karon van, akkor meg a másik karról lehet kérdezni. Nyilván nem azt kérdezem meg, hogy ide jársz? Viszont már tudom, hogy akár egy egyetemi matekról lehet vele beszélni, ő is tanulta vagy éppen tanulja. Viszont ha meglátsz egy szép nőt és odamész, mit akarhatsz szexen kívül? Főzni vele? Sakkozni? Vagy inkább szexelni? Mi fogott meg benne a testén kívül? Érdekel, hogy tud e integrálni?
2020. aug. 14. 15:46
 25/31 anonim ***** válasza:
Az utcán nőket zaklatók minősítik saját magukat. Rendes, hogy megengedsz egy kávét azzal, akit szerinted választanunk kellene, de köszönjük szépen, el tudjuk dönteni, ki felé nyitunk és ki felé nem.
2020. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Még annyit írnék hozzá, hogyha valakit megismersz ismerősökön keresztül, szórakozóhelyen, egyetemen, munkahelyen, egyik se garantálja, hogy az illető normális lesz. És az ilyen ,,klasszikusnak" mondott ismerkedési helyzetekkor is lényeges a külső szerintem. Mert ha nem vagytok egymásnak szimpatikusak, akkor tök mindegy, hol/hogyan ismerkedtetek meg.


Tehát, akár az utcán szólít le valaki, akár ismerősökön keresztül mutatnak be valakit, egyiknek sincs több esélye, hogy normális/idióta lesz, jól kijöttök egymással vagy sem.


Én is mondhatnám azt, hogy a szórakozóhelyen nem keresek barátnőt, mert oda csak ribаnсok járnak...ez kb. annak felel meg, hogy azok a férfiak, akik odamennek a nekik megtetsző nőhöz utcán, biztos frusztrált szexhiányosok.

2020. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem garantálja, de ha az utcán nyomul, az garantálja, hogy kangörcsös nyomorék.
2020. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
De az egyetemen biztos van közös pont, ha normális vagy ha nem. Továbbra sem írtad le, hogy miért nyomulna valaki az utcán a szexen kívül. Egyetemen kérdezheted az egyetemi matekról, az utcán mivel mész oda? Szia szeretnélek megismerni? Ez ugyanaz mintha azt mondanád, szia dugni akarok, csak nem mondom ki. Miért lehet odamenni szép nőhöz, akit nem ismersz, szexen kívül? Létezik más ok?
2020. aug. 14. 15:54
 29/31 anonim ***** válasza:

Kedves 25-ös, úgy könnyű érvelni, hogy kiforgatod a szavaimat. Nem azt írtam, hogy kötelező vele elmenni. Hanem adHATsz, tudod, feltételes mód, szóval, adhatsz neki egy esélyt, ha az egészben csak annyi számodra a gond, hogy pont az utcán ment oda hozzád.


#24

Meglátok egy szép nőt és megtetszik. Rengeteg jó csaj járkál az utcán, mégsem megyek oda sorban mindhez. Kevés olyan van, akinek van egy kisugárzása, aki megfog. És nem megdugni szeretném, hanem megismerni. Aztán lehet, hogy mégis olyan lesz a személyisége, hogy megdugni se lesz kedvem. Na, egy férfi ilyet ír, nehéz ezt olvasni?

2020. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Én se akarok megdugni minden jó csajt, nekem is kell valami benne, hogy megfogjon és, hogy meg is akarjam dugni. Inkább azt mond el, hogyha te odamész egy vadidegen nőhöz, ő szerinted mit gondol rólad? Mit akarsz tőle? Nem érted meg, hogy akármit írsz ide, a külseje tetszik, azért akarod megismerni, mert bejön. Semmi közös nincs bennetek. Te mit gondolnál, ha nő lennél és odamenne egy idegen kan. Mit akarhat? Dugni. Mi mást akarhat? Meg akar ismerni? Az ma egyenlő a dugás vággyal. Lehet írni megismerést, dugást, idegen nőnél az ugyanaz. Az egyetemen se biztos, hogy megismerjük életünk nagy Ő jét, viszont akkor a nő mást is hihet, minthogy jó a segge és szép az arca, odajött a pasi. Tehát a megfog a külseje és meg akarom ismerni, az kb ugyanaz, mint a megfog a külseje, meg akarom dugni. De ha szerinted én vagyok a hülye, akkor magyarázd meg az igen nőnek, hogy téged a lelke érdekel. Mármint az ilyen nőnek.
2020. aug. 14. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!