Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SpiritTárs oldallal kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SpiritTárs oldallal kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Voltam fent Elittárson, Párom.hu-n, Padaamon. Első az nem jött be, meg az egész fizessél mindenért rendszer nem szimpatikus. Párom.hu-n túl sok az idősebb (oké, hogy ott is fizetni kell, de szerintem vállalható az összeg), nem találom a korosztályom (25-30 éves, én 33), Padaamon meg nagyon sok a duplikált profil, vagy reklámprofil. Az inaktívakról nem is beszélve, abból nagyon sok volt Párom.hu-n is.


Tindert szokták még ajánlani, kipróbáltam, de nem jártam túl sok sikerrel, vagy csak nem voltam eléggé türelmes.



#Tinder #Padaam #spirittárs
2020. aug. 13. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a Tinderen van fent a legtöbb lány. Csinálj 2-3 minőségi képet, amiken minél jobban nézel ki + egy értelmes leírást magadról. Csak olyat húzz jobbra, akivel járnál.
2020. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gy.Ata válasza:

A Spirittársat próbálgatom pár hete, eddig egy 0 semmi nincs, szerintem nagyon kis számú adatbázisa lehet, befizettem 3 hónapra, de úgy néz ki kár volt. Majd írok még ha mégsem.

Viszont az Elittárs az tetszik, szerintem korrekt és nem is drága..

2022. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!