Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl sokat engedtem, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat engedtem, ha nem szeretnék még vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

Szóval, 22 éves lány vagyok és még szűz. Nem mondom, hogy a nagy ő-re várok feltétlen, de ha már ennyi évet vártam, akkor nem akarom rögtön odadobni magam az első jött-mentnek.

4. randin voltunk, de még csak a 3.-on volt egyáltalán csók először. Ennek ellenére most az utolsón elég heves csókolózásba kezdtünk, és félúton megkérdezte, hogy nem akarok-e hozzá felmenni. Én reflexből rávágtam, hogy nem és ezt komolyan is gondoltam.

Ezután folytattuk a csókolózást min. egy tíz perc, negyed óráig még és közben elkezdett tapizni, illetve így közel húzni a fenekemen keresztül az ágyékához, amit hagytam, mert jól esett, aztán elkedte kigombolni az ingem felső gombját és benyúlt alá, amit egy darabig hagytam, de nem engedtem, hogy a melltartóm alá nyúljon és ott fogdossa.

Kérdés: túl sokat engedtem, nem kellett volna hagyni az inges sztorit? Ezután azt fogja várni, hogy következő alkalommal már legyen szex? Illetve ha ilyen "hamar" történnek a dolgok, hogy a 3. randin még semmi szinte, 4.-en meg már tapi mindenféle, akkor csak "arra" kellek neki?

(Még nem mondtam neki, hogy szűz vagyok, illetve ő 27 éves)



2020. aug. 17. 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mond el neki,hogy szűz vagy. Bár kis kézimunka beleférhetne:)


20 évesen vesztettem el a szüzességem egyszerre a szintén20 éves barátnőmmel. Utólag kiderűlt nagyon jó volt az ágyban az a lány, remélem én is neki. Egy év után külön mentünk 3hónapra, volt egy nagyon jó testű de gyerekes gondolkodású barátnőm közben. Ez a lány nagyon jól csókolt és a látvány,szóval állt a cerka ahányszor kettesben maradtunk. Nagyon rossz volt a folytonos elutasítás....

2020. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha élvezted, nem baj, ha legközelebb nem akarsz szexet, beszéld meg vele őszintén.
2020. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindegy, a végén csak összefeküdtem vele nyaraláson. 😂
2020. szept. 17. 21:22
 14/14 anonim ***** válasza:

Negyedik, ötödik randin nem kéne dugni ha szűz vagy,

Ha fontos vagy neki vár,

Szerintem derítsd ki hogy csak dugni akar-e vagy téged akar hosszú távon,

2020. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!