Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajjal randizgattam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajjal randizgattam, de nem akar tőlem többet barátságnál. Mit tegyek? Barátként mellette maradjak bízva hátha kialakul valami vagy mondjam meg neki őszintén, hogy nem tudok csak a barátja lenni, és el akarom hívni még egy randira?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 08:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz könnyű elfelejteni, mert nagyon tetszik, másrészt sajnos még biztosan össze fogunk futni a jövőben, mert hasonló rendezvényekre szoktunk járni. Szerintem ő sem marad otthon azért mert én megyek rá, és én sem.
2020. aug. 30. 11:17
 12/13 anonim ***** válasza:

És mit akarsz t őle,mint barát?

Kuplungcsapágycserében segít,vagy mi?

Ne viccelj már,hanem hajtsd el a fenébe,és keress egy komoly nőt magadnak.

2020. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12-es!

Kuplungcsapágycserében jól jönne a segítsége, mert ahhoz én sem értek. :)

Úgy gondoltam, hogy tartom vele a kapcsolatot, és ha úgy adódik ismét rástartolok. Nem hiszem, hogy hamar bepasizna, a férfiak többsége nem a visszahúzódó, félénk csajokra bukik.

2020. aug. 30. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!