Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan magyarázzam meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam meg az erekcióm a randiközben, hogy ne tűnjön kellemetlennek?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen ezt így elmondani de sokszor van erekcióm már randi közben...

Mit lehet ilyen esetben tenni?



2020. szept. 8. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincs rajta mit megmagyarázni, ha tetszik a nő akkor így reagál rá egy férfi. Mit lehet tenni? Olyan nadrágot felvenni amiben kevésbé látszik és akkor talán kevésbé feszélyez. Szerintem egy normális lánynak ez inkább imponál mint taszító lenne, mert saját szemével látja milyen hatással van rád.
2020. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp attól lesz kellemetlen, ha neki állsz magyarázkodni.

Természetes reakció. A legtöbben simán elkönyvelik, hogy tetszenek neked aztán folytatódik az élet mintha semmi nem történt volna.

Viszont ha te ezért szorongsz, majd neki állsz magyarázkodni, azzal pillanatok alatt tönkre teheted a hangulatot.

2020. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd h a farkad jóval előrébb jár gondolatban mint te, de te előbb szeretnéd megismerni őt
2020. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát engem aztán nem zavarna, inkább beindulnék tőle.

De egyébként egy hosszabb póló teljesen el tudja takarni, ha téged zavar.

2020. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ez után inkább csak az furcsa nekem, hogy már az első randin ilyen történhet.

Ezek szerint nem ismerem még eléggé a testemet, hogy hogyan reagálhat... már az első közös program alkalmával is.

Akkor ezek szerint ez teljesen a normalitásba tartozó testi reakció már első randi esetében is?

2020. szept. 8. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Stílszerűen fogalmazva mégis mi a f...szt kell magyarázni egy erekción randin?! Ha feláll akkor megköszörülöd a torkod és közlöd a hölggyel hogy tudomására hozom hogy erekcióm van de ne kételkedjen szándékaim tisztességében? Ne mondjál semmit bakker..
2020. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Nem teszek szóvá semmit ilyen téren. Akkor jobb csak természetesen tovább fojtani a randit és nem tulajdonítani jelentőséget ennek a helyzetnek és továbbra is természetesen viselkedni és igyekezni kellemes légkörben tölteni a közös programot...
2020. szept. 8. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pl észre se szoktam venni. Mivel nem azt figyelem. Olyan szokott lenni, hogy amikor először megcsókol érzem, ahogy magához húz. De őszintén szólva, nem szokott érdekelni, vagy beindít engem is. Ha ezt negatívan, vagy kínosan veszi le a hölgy, akkor minden intim szituációban gyerekesen viselkedik.
2020. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
22%
Verd ki a randi előtt !!!
2020. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem ezt szóvá tennéd biztosan elmosolyodnék, legalább tudnám hogy tetszek, dehát nem vagyunk egyformák.. 🤷🏻‍♀️
2020. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!