Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért gondolják, hogy bizonyos eredmények felmutatása (külső, anyagiak, intelligencia) miatt már joguk van a nőhöz?

Figyelt kérdés

Elutasításnál meg megy a sírás, hogy pedig ő ilyen, meg olyan, de én ezt nem tudom értékelni. Abból, hogy vannak jó tulajdonságai, miért következne az, hogy bárkit megkaphat?

Ez olyan, mintha én foglalt pasitól elvárnám, hogy csalja meg velem a barátnőjét, mert nekem nagyobb a mellem. Ha nem teszi, akkor meg hisztiznék, hogy milyen hülyék a férfiak. :D



2020. szept. 11. 07:46
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Az amerikai elnöknek sincs joga egy nőhőz. Ez nem azon múlik, mit tud felmutatni a férfi. Aapvető emberi jog, hogy a nő eldöntheti, kivel akar lenni. Nem a kocsitok vagyunk, amit megvesztek, eladtok, cseréltek, összetörtök.
2020. szept. 11. 08:20
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó előtti!

És egy tekintélytelen nőnek/férfinak nincs JOGA? Eléggé ellentmondanak a saját szavaid.

2020. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
10%

Amúgy talán könnyíthetsz a helyzeten, ha nem randizgatsz a férfival, nem foglalkozol vele, nem hitegeted.

Lehetséges, hogy azért gondolja ezt, mert te is félreérthető jeleket adtál neki?

2020. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem adtam semmilyen jelet. Főleg nem randiztam vele. Tipikus önimádó pasi, aki azt képzeli, neki minden jár.
2020. szept. 11. 08:37
 15/31 anonim ***** válasza:
17%

"Az amerikai elnöknek sincs joga egy nőhőz"


Pontosan mit értesz azon, hogy valakinek joga van a másik nemhez?


Az 1800-as évek elmúltak, a rabszolgatartó társadalomnak vége, vagyis a személyi szabadságot tiszteletben kell tartani.


Ha én azt mondom, hogy nekem jogom van a nőkhöz, azon azt értem, hogy mivel tudom, hogy értekes ember vagyok, ezért kijár nekem a boldogság, hogy boldoggá tegyem a nőket, meg ők is engem, ha erről kölcsönös megegyezés születik.


Aki azt mondja, hogy nincs joga a nőkhöz, az magát egy lúzernek tartja, akiben semmi jót nem látnak a nők.


Tehát mit is értesz a nemek jogi birtoklásán?

2020. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%
Mert nálum népbetegség az arrogancia. Itt egy-két válaszban is megnyilvánult
2020. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%

#12


A 15-ös kommentemben kifejtettem ezeket a "jogi" dolgokat. Várom az esetlet reakciót rá.

2020. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Emberi szabadságot élünk, szóval mindenki azt tesz és mond, amit akar. Ennek vannak következményei, amit felelősségteljesen el kell fogadnunk.
2020. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Hidd el, aki odamegy hozzád, rafináltabb annál, minthogy azzal kezdjen. A lúzerek oda sem mernek menni.
2020. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"A 15-ös kommentemben kifejtettem ezeket a "jogi" dolgokat. Várom az esetlet reakciót rá."


Kevered a dolgokat és a "joga van" szó jelentését.

Ha valakinek "joga" van valamihez, akkor az azt jelenti, hogy a másik nem tetszése mellett vagy beleeggyezése nélkül is megteheti, megszerezheti, elveheti.

Nos, erre az amerikai elnöknek sincs joga, nem jár neki sem alanyi jogon nő vagy férfi. Sneki nem fog nekd adni.

2020. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!