Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért gondolják, hogy bizonyos eredmények felmutatása (külső, anyagiak, intelligencia) miatt már joguk van a nőhöz?

Figyelt kérdés

Elutasításnál meg megy a sírás, hogy pedig ő ilyen, meg olyan, de én ezt nem tudom értékelni. Abból, hogy vannak jó tulajdonságai, miért következne az, hogy bárkit megkaphat?

Ez olyan, mintha én foglalt pasitól elvárnám, hogy csalja meg velem a barátnőjét, mert nekem nagyobb a mellem. Ha nem teszi, akkor meg hisztiznék, hogy milyen hülyék a férfiak. :D



2020. szept. 11. 07:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

"Ha én azt mondom, hogy nekem jogom van a nőkhöz, azon azt értem..."


Talán ha a szavakat jelentésüknek megfelelően használnád, akkor nem pontoznának le. A lényeggel egyetértek abban, amit írsz, de ez a szóhasználat nagy félreértésre ad okot.


Még az előző voltam.

2020. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
54%

Nem gondolom így és egyébként sem támasztja alá ezt semmi. Rengeteg, teljesen átlagos külsejű, intelligens, anyagilag stabil férfi van egyedül, annak ellenére, hogy szeretne kapcsolatot. Közben pedig kapcsolatban vannak olyanok, akik ha objektíven nézzük, akkor kevesebbet értek el.

A nők nem ezek alapján választanak párt, hanem az alapján, hogy vonzónak találják a férfit, vagy sem. Ha igen, teljesen mindegy, hogy mennyire intelligens, mennyi a vagyona, hogy néz ki.

2020. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Az intelligencia és a külső nagyban meghatározzák a vonzalmat. Nincs ilyen mechanikusan elkülönülve, ahogy próbálod beadni.

Az meg, hogy az elért eredmények alapján osztod kasztokra az embereket, szerencsére nem létezik, legalábbis nem ilyen formában. Tehát az, hogy a "magasabb szintűek" joggal követelőzhetnek az eredményeiket mutogatva, nem valós.

2020. szept. 11. 12:33
 24/31 anonim ***** válasza:
62%
A férfiak esetében a kommunikáció dönti el, hogy sikeres vagy sikertelen. Aki jól kommunikál, jól el tudja adni magát, annak nem kell sem különösebben jó külső, sem átlag feletti intelligencia. Aki meg kevésbé jól kommunikál, nem jó a marketingje, az semmire sem megy a 120-as IQ-jával vagy az átlag feletti külsejével.
2020. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Azért jó, hogy a világ nem ilyen egysíkú, ahogy te gondolkodsz.
2020. szept. 11. 13:08
 26/31 anonim ***** válasza:
25%
Hát basszus, mert a nők (is) ezt várják el tőlük: ótó, lakás, utazás, manika? Minden mennyiségben.
2020. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam még, hogy bármi is "kijárna" az életben.

Akkor se, ha én magam sokmindent elértem, akkor se, amikor elvesztettem.

De egy társkapccsolat semmiképp sem, sőt, még egy sima dugás sem.

2020. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha prosti hirdeti magát 20 ezerért/ óra, akkor 20 ezerrel jogod van hozzá.
2020. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
#28, szerintem itt nem ilyen estről van szó.
2020. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
34%
A kérdező nem konkrétan adta meg a kérdését. Ez olyan, mint amikor matekfeladatnál nincs megadva valami fontos dolog. Például, hogy a függvényt hol értelmezem. Én honnan tudjam, hogy a kérdező kérdését hol értelmezzem?
2020. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!