Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 36 éves férfi,nettó 520000...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfi,nettó 520000 fizetés havonta.Saját családi ház.Több milliós megtakaritás 0 hitel.Milyen esélyem vannak a nőknél?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 01:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod van egy külföldi ismerősöm,pont olyan lehet,mint te.Egész életében gürizett,hajtotta a pénzt.Ma már nyugdíjas.A nyugdíja két millió forint körül van átszámolva.Társkeresőzött ,amikor én még házas voltam.Azóta én elváltam,elkezdtem ismerkedni,volt 3kapcsolatom,abból az egyik már 3éve tart.Én nem keresek,csak havi netto 220ezret,ő pedig 6xannyit mint én.

Ő még mindig egyedül van,keresi a megfelelőt,és nem érti ,miért nincs 1normális nő sem,aki összejönne vele.

2020. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Bombanős, figyelsz? Van pénze, mégse tapadnak rá a nők! Hogy lehet ez? :O

Kérdező, ebből nem lehet megmondani. Épp csak magadról nem írtál egy szót se.

32N

2020. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%
173 centivel nem sok. Milliókat kellene keresned havonta, hogy így is legyen esélyed a nőknél.
2020. szept. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
viccesek vagytok
2020. szept. 17. 08:09
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
Nekem még nem vagy elég gazdag. Bocsi. 😂
2020. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ma születtél erre a világra, ezért eddig is láthatod, hogy milyen esélyed van a nőknél. Ha sok, akkor már most is lenne nőd, vagy pedig látnád hogy sok nő érdeklődik irántad. Szóval nincs szükséged a válaszainkra.


Az is lehet, hogy már van nőd, de az is, hogy prostikhoz kell járnod, mert alacsony vagy, kövér, csúnya és még nem is tudsz jól kommunikálni a nőkkel. Vagy nem. (Az is lehet hogy a 173cm-79kg azt jelenti, hogy izmos vagy.) Nem tudjuk, mert semmit nem mondtál magadról a pénzen kívül.

2020. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%
Akkor takarodjál csajozni, de nagyon gyorsan.
2020. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
56%

Ha itt érdeklődsz erről, akkor nem sok.


És azt megsúgom, hogy eleve nem nagy durranás amúgy az 520 nettó, legalábbis ahhoz nagyon kevés, hogy pusztán a pénzeddel szerezz egy épkézláb nőt.

Elmondom, hogy mi kell ahhoz, hogy a pénzre menő, fullos, nem putris gádzsikat behúzd:

- minimum havi 3-3,5 millás jövedelem

- minimum két kocsi, és nem szaros 1.2-es Suzuki, hanem Audi, Merga, Bömös, Nissan GTR

- minimum egy szép luxuskecó valami menő kertvárosi övezetben + nyaraló valami vízparton, esetleg egy lovarda + még egy belvárosi lakás

- legyen szép nagy baráti köröd magas szociális státuszú emberekből

- legyen sok szabadidőd, hogy hordhasd nyaralni, wellnessbe, stbstb.


Lássuk be, te ebből egyiket sem teljesíted.


Valami nagyon lepukkant, csóró, buta, bivalybasznádi parasztnőt vagy cigányasszonyt esetleg el tudsz kábítani az 520 nettóddal.


De a te jövedelmi szinteden jobban jársz, ha inkább a külsőddel törődsz, gyúrsz, művelődsz, szocializálódsz, és az így kialakított skillekkel próbálsz találni egy értelmes, önfenntartó nőt, nem pedig a pénzeddel.

2020. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%
Hitelt akarsz felvenni vagy párt akarsz találni? Mert ha utóbbi, akkor ez a leírás nem mérvadó
2020. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen belső tulajdonságot nem említettél, ebből gondolom elég felszínes vagy. Hozzád illő felszínes nőt találhatsz még.
2020. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!