Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 36 éves férfi,nettó 520000...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfi,nettó 520000 fizetés havonta.Saját családi ház.Több milliós megtakaritás 0 hitel.Milyen esélyem vannak a nőknél?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 01:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen személyiséged van, mennyi az önismereted.
2020. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez családalapításhoz nagyon jó mutató, kell az egzisztencia. De a szerelmet nem határozza meg, nem érdekli.


Költs magadra a pénzből! Ne csak stílust, ne csak edzést, hanem kommunikációt is! Gondolkodásmódod eltévelyedett. Különféle bazidrága coach-ok, életviteli tanácsadók, kommunikációs tréningek felett ajánlanám az önismereti, önfejlesztő könyveket. Azon belül is a tudományos alapokra építőket.


Asszertivitással érdemes lenne kezdeni, segítene tisztábban látnod, hogy mit is szeretne a lelked.


Jelenleg csak az anyagias világot és a társadalmi elvárásokat-sztereotípiákat hajkurászod... ezek téveszmék, beteges hiedelmek, rossz beidegződések-viselkedésminták. Felül kell írnod őket. Le kell győznöd a külső behatásokat, és meg kell találnod, hogy neked mi a jó. Ha már független vagy a világtól, tudod mit szeretnél, akkor van esélyed valódi, egyenrangú, elfogadó kapcsolatra.


Jelenleg félő, hogy csak egy nárcisztikus, társfüggő, anyagi érdekeket kihasználó, zsaroló, beteges kapcsolatod lehetne.


Szóval gondolkodj el az utadon, hogy mit szeretnél, hogy ki vagy, és miért vagy olyan, amilyen.

2020. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
53%
nagyon jó az egzisztenciát a családalapításhoz, de ne feledd, hogy egy diplomás irodista nő is keres ennyit, vagy max egy kicsivel kevesebbet és ő is örökölhet családi házat vagy vehet neki az apja, vagy megdolgozott érte és fizeti a hitelét, ha dolgozott pár évet, neki is van milliós megtakarítása. Korodbeli, azaz 30 feletti nőknél kell próbálkoznod, mert azok akarnak is családot és sanszosabb hogy olyan szinten lehetnek mint te. Ha huszonéves bombázókra fáj a fogad, na arra nem, de egy húszéves kasszáscsajnak vagy műkürmösnek bejöhetsz...mert neki magasabban vagy.
2020. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

#18, sokféle helyzet van ám. 58 voltam, fel ekkora nettóban, nem 1,2-es, hanem 1,3-as Suzukival, albérletben.

Aztán mégis volt szép öt éven egy korai huszonévesek.

Igaz írtunk vagy 2000+ mailt.

Ez nem egy random lista, egy egy tapasztalat.

2020. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
51%
Egy jó infósnak az aprópénz haver.
2020. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Én sohasem vittem randira vagyonnyilatkozatot.

Te se ezzel kezd!

2020. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??? Mármint a kérdésed tartalma? :D Miért írtad ezt ide ki?
2020. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
57%

#26

"Én sohasem vittem randira vagyonnyilatkozatot.

Te se ezzel kezd!"


Persze, hogy nem. Te nő vagy. Nem érdekel a saját fizetésed, a férfié már annál inkább.

2020. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

27-es vagyok. Nőként kérdezem, ennek a kérdésnek mi a célja?

Én azt gondolom, lehet egy férfinek pénze, ingatlanja, kocsija stb. ha mondjuk emberileg nem szimpatikus a viselkedése.

Valaki itt azt írta, hogy öreg XD én úgy látom egyes nőknél a kor nem akadály, ha jó vastag pénztárca dukál mellé.

Szerintem meg egy még normálisabb felfogású nőnek /mint a mostani séma ami menő: karrierista, a héten kb bekap 2 salátalevelet, egy héten 5ször a kondiban van: nincs kondival baj, ha nem viszik túlzásba, mert mindenki szeretne jól kinézni,és aki ezt mondja, hogy ez nem igaz, az hazudik; főzni minek, az már elavult, és szerintem a te korosztályodban keresgélj, mert a fiatalabbak már más életstílusban nőttek fel, és nőttek bele, ezzel nincs is gond, / lehetsz vonzó.

2020. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

#28, hát ezt benézted! 👽


Volt egy rövid idő, amikor tárkeresőztem, mindenféle rnd nőkkel

Két nagyon rövid randi volt:

Az egyik megkérdezte van-e gyerekem, mondom van egy csomó, és milyen jó fejek... De csak annyi kérdése volt, hogy akkor jó sok gyrekzartást fizetek. Mondtam, eddig még elboldogulok, aztán kiittuk a kávét, és viszlát volt.

A másik meg a munkákról kérdezett. Meséltem nagy lelkesen, hogy milyen klassz, imádom az egyetemet.

De ez is csak annyit reagált, hogy a tanárokat nem fizetik túl jól.

Szóval még buta is volt, mert azzal Qrva sok mellék, külön, extra állásokkal mégiscsak 4k közelében van a nyugdíjam, és most is dolgozok.


Te bármelyiknek megfelelnél, de ne állj szóba te se az ilyennel.

Bőven ráér rálátni a pénzügyi hátteredre, ha összeköltöztök.

2020. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!