Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, max mennyi túlsúlyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, max mennyi túlsúlyt tudnátok elfogadni a párotokon?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 163cm-es nő esetén, ha mondjuk az 55kg az ideális, ehhez képest mennyi túlsúly lehet vonzó?

2020. szept. 24. 13:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy te tévedsz. Rengeteg mackós pasinak van barátnője, nem is akármilyen. Az meg nem nagy cucc, hogy valaki megdugná, vannak pasik akik bárkit megdugnának és ha sikertelenek a nőknél, lehet mellette is maradnának. De vékony nőkre verik otthon.
2020. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
Ez milyen cuki kérdés, másik oldalról meg, "600 kg vagyok, így is összejön velem a Gigi Hadid?"
2020. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
36%
Lehet felszínesnek tartani, de a 0 kg-ra voksoltam. Nem is csak a látvány a kiábrándító, hanem maga a tény hogy felnőtt ember nem tudja megállni a zabálást, meg olyan igénytelen hogy nem sportol. Én rajtam is 0 kg felesleg van, ugyanezt elvárom a nőktől is. 30/F
2020. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%

Ez bonyolult.


Egyrészt nem tudom megmondani, hogy a 163 centis lánynak milyen alkata van. :)

De ugye nem is ez a lényeg, hanem a miért a túlsúly kérdés. És a "toleranciám" is itt kezdődik.


Beteg, stresszes, új munkája van, családi probléma, stb. Nyilván ilyenkor nem az alakja a legfontosabb. (most a barátaimról vagy kapcsolatról beszélek)



Jelenleg két állandó szexpartnerem van, mindkettő rendkívül sokat ad a megjelenésére, naponta járnak edzőterembe. Viszont, egy percig se hittem, hogy miattam tennék. Szerintem, maguk miatt fontos az alakjuk.

Nyilván, tetszeni akarnak nekem.. de ez akkor sem elvárás a részemről. Nem leszek álszent, ha 5 kilónál többet híznának, akkor az együttlétek elmaradnának, de haverok még lehetnénk.

2020. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

14: érdekes, nekem pont partnerként nem volt zavaró, ha akadt egy kis túlsúly, de mellette megvolt a vibrálás.


Páromnál mindig jobban zavart.

2020. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez attol fugg milyen magas, milyen az alakja formaja, es h oszlik el a felesleg. Meg h alabol hany kilo volt a normal sulya. Ettol fuggoen 10-20-30kg.

Esetedben szerintem 25-30 a max ahol meg esztetikusan neznel ki e felett nagyon eldefornalodbal szerintem.

2020. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%

15, úgy tűnik, különbözőek vagyunk. :)


Amikor volt párom (mármint hagyományos együtt járás) akkor rajta pl. volt néhány plusz kiló, de az nem zavart.

2020. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha normális, akkor mindegy a súlya.
2020. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
Én 100kg-ig simán eltudnám fogadni, de ha igazán szeretem akkor nem a súlya fog számítani nekem, jó persze, ha lehet ne legyen 200kg, de nem a súlya a fő szempont, nálam 90-100kilós lány tökéletesnek számít 😊 20/f
2020. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
15-30 testzsírszázalék
2020. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!