Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok akik neten ismerték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik neten ismerték meg a párjukat! Mi volt az első találkozó programja?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a netes ismerkedésben eszméletlen nagy bizalmatlanság van a lányokban.

Ez érthető, a média minden nap az arcunkba tolja, hogy "..... városban 20 éves lány holttestét találták" vagy ha nem is gyilkosságról, de nemi erőszakról minimum kapunk hírt rendszeresen...

Úgyhogy a média jól elülteti mindenkiben a rémsztorikat, és értelemszerűen a nőkben ez a félelem él bizalmatlanság formájában.

Itt a napokban volt egy kérdés, amiben a srác feldobta az ötletét, hogy első randiként jó lenne-e túrázni menni, és már az első válaszoló leoltotta hogy "biztos csak meg akarod erőszakolni". Szóval nagyon bele van ivódva mindenkibe a bizalmatlanság.


De néha mégis összejönnek találkozók a valóságban is.


A kérdésem az, hogy mi volt az első találkozótok helyszíne, programja, és mennyi ideig tartott?



2020. szept. 25. 10:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Én férfijúh vagyok :3

Mivel nagyon sok a sex éhes férfi amit nem is értek miért nem nem annyira nagy szám a dolog. Így én se találkoznék egy idősebb férfival ha lány lennék. Csak mert tudom milyen idióta személyiségek léteznek tapasztalatból.

Nem egy férfi írt rám már mert azt hitték valamiért, hogy lány vagyok, és olyanokat, hogy elmehetnénk egy erdőbe, kikötözne és megbüntetne de fizetne is érte. Meg volt még pár beteg XD


Én elmentem a barátnőmhöz és a lakásán találkoztunk először.

2020. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
"amit nem is értek miért mert* nem annyira nagy szám a dolog"
2020. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva elsö találkozóra mindenképpen olyan hely kellene, ahol emberek vannak a közelben, egy túra vagy kiesö hely semmiképpen nem jó.

Elvileg ugyan nem nagy esélye van annak, hogy az illetö valami rosszat tesz a nönek, de aki éppen ebbe a kis százalékba esik, annak ez 100%!

Másrészt éppen a problémás emberek fokozottan kihasználják a netes lehetöségeket, mert sokkal több ember közül tudják kiválogatni a lehetséges áldozatot.

Ezért érthetö, ha a nök kezdetben óvatosabbak, és nem akarnak kiszolgáltatott helyzetbe kerülni.


Szóval az elsö pár találkozót nem okos dolog olyan helyszinre tenni, ahol ketten vannak csak, mert tényleg van benne kockázat.


Nálunk a lányaim találták így meg a párjukat (több éve), az egyiknél városnézés volt a program a szóba jöhetö partnerekkel (mert természetesen nem az elsö randizó lett az igazi), látogatottabb helyeken, ahol azért volt lehetöség beszélgetni is, a másiknál egy kávézóban voltak és ott töltött el pár órát az illetökkel.

A többedik találkozásnál kezdtek egyre kevesebb ember közt lenni és kb egy hónap volt, mire tényleg kettesben töltöttek idöt - ez NEM szexet jelentett, hanem csak azt, hogy nem nyilvános helyen voltak sok ember közelében.

2020. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Bolondok, aberráltak mindig is voltak, és lesznek is.


A 90%-uk addikciós problémával küzdő primitív s#gg, akit már 2 mondatából észre lehet venni. Nem kell különösebben rafináltnak lenni ahhoz, hogy az ilyeneket észrevegyük és koptassuk.

Most őszintén, szerinted az általad is leírt "úriember" hány csajt tudott így összeszedni és végül kifizetni? Öhmmm... lássuk csak... Nullát?


Tehát oké hogy vannak aberrált férfiak, de ezek túlnyomó többsége egyszerűen annyira feltűnően primitív már levelezéskor is, hogy egy perc után tudod, hogy amúgy se akarnál ilyennel találkozni.

Le se kell írnia hogy nagyon szívesen megerőszakolna. Észre kell tudni venni ha valaki buta, unintelligens módon fogalmaz, és értelemszerűen kerülni az ilyet.


Aztán persze van egy apró százaléknyi intelligens pszichopata, mint a filmekben, aki sármos, simulékony, jó humorú, aztán csak idővel derül ki hogy amúgy egy beteg alak.

De tegyük hozzá, ezek köztünk élnek úgyhogy ilyen alapon soha senkivel ne ismerkedjen az ember lánya mert lehet hogy azt a 0,1%-nyi pszichopatát fogja ki...


De ez csak mellékvágány most.

2020. szept. 25. 11:03
 5/22 A kérdező kommentje:
3-as: köszönöm a szépen megfogalmazott választ. Igen, én is így gondolom mint ahogy leírtad.
2020. szept. 25. 11:05
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondolni a dolgokat, a lényeg úgy is az, hogy beszélgetésen keresztül megismerjétek egymást. Ha sétálni mentek, illetve beültök valamilyen kávézó/bár/igényesebb kocsma szerű helyre, az tökéletes.
2020. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nekem csak annyi bajom van az ilyen helyzetekkel, hogy kb nekem kell vinni ilyenkor a műsort, különben csend van. Persze bizonyára lennének beszédesebb lányok is (valahol) akikkel nem találkoztam sosem. De az a pár alkalom eléggé kellemetlen volt egy ponton már nekem, hogy 3:1 arányban nekem kellett beszélnem, és alig tudtam kihúzni valamit a "partnerből".

Ami fura, hogy online tök gördülékenyen ment minden, megvolt a kölcsönösség. És azért nem hinném hogy 4-5 napnyi beszélgetés után (plusz képeket is látott rólam) "sokkolta" volna az élő megjelenésem.


Ez is rejtély marad.

2020. szept. 25. 11:14
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor neten ismerkedtem első randin voltam: kávézóban, gyorsétteremben, kocsmában, sétálni. És hasonlóakra is mennék. Egy túra nem csak azért rossz ötlet szerintem, mert mi történhet... Hanem mert hosszú is. Az első randin derül ki, hogy élőben tetszik-e egyáltalán a másik. Ha nem szimpatikus élőben, akkor nem akarok vele egy egész napot tölteni. Ugyanez fordítva is igaz, mi van ha én nem tetszem neki.
2020. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as vagyok még egyszer:

A probléma az, hogy rengeteg "kulturáltnak tünö" ember lelkileg aberrált, és éppen a megnyerö szöveg miatt sok nö elkezd vele virtuálisan beszélgetni, és ezek azok, akik utána tényleg bántalmazzák öket, ha lehetöségük van erre.


Azok a primitív lények, akikröl az elsö írt, nem sok sikerrel fognak járni, kivéve a hozzájuk hasonló beteges nöknél, de a ilyen ajánlatba belemennek, akkor nem sok meglepetés érheti öket.


De a klasszikus nöcsábászok közt böven akad, aki "sármos" szöveggel ismerkedik, a viselkedése is látszólag a "tökéletes úriember", amíg nem kap lehetöséget arra, hogy elöjöjjön az igazi énje.


Öket ugyan ki lehet egy idö után ismerni, de az elsö egy-két találkozás fokozottan veszélyes lehet, ha a nö nem kellöen elövigyázatos a helyszín megválasztásában.


Egy barátnöm járta meg így, ö 35 éves, egyedülálló nö volt akkor, és belement abba, hogy a második randi délután - tehát nem este - a férfinál legyen. Ezt a férfi azzal indokolta, hogy ott kevesebb zavaró, primitív ember van körülöttük, akik csak tönrketeszik a beszélgetés hangulatát. Ö meg - egy nagyobb cég magas beosztású embere, ezt igazolta is - természetesen tiszteli annyira öt, hogy nem fog másként viselkedni, mint elötte.

A valóság az lett, hogy a lakásajtót kapásból bezárta, a nöt kényyzerítette a szexre, indoka az volt, hoyg aki felmegy e férfi lakására, az belegyezett a szexbe, másrészt meg egy 30+ nö már nem szüz és tudja, mit akarnak a töle a férfiak.

A barátnöm utána feljelentette és elég sok megalázó kihallgatás, orvosi vizsgálat, stb után az illetöt felfüggeszettre elítélték.


Szóval ilyen is van, és ha valaki egyszer belefut ilyen helyzetbe, az nagyon sokáig érezteti a hatását.

2020. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Oké. Akkor még csak egy plusz kérdés:


Ugye eléggé általános elvárás lett, hogy "legyél kreatív, legyél érdekes".

Nem snassz ez a "Lenne kedved eljönni szombat délután beülni valahová?" dolog?


Ja, és mit lehet kezdeni rettenetesen introvertált lánnyal?

Vele végül semmi nem lett, elhalt a beszélgetés, de sorra utasított vissza minden beülős helyet. Holott az első 1-2 hétben nagyon jól elbeszélgettünk ilyen fotelfilozofálósabb dolgokról.


Oké, tudom, az ilyenen nem is érdemes gondolkodni. De akkor simán csak tekintsétek úgy, hogy szeretném megérteni mi működik egy ilyen lány/nő fejében.

2020. szept. 25. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!