Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok akik neten ismerték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik neten ismerték meg a párjukat! Mi volt az első találkozó programja?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a netes ismerkedésben eszméletlen nagy bizalmatlanság van a lányokban.

Ez érthető, a média minden nap az arcunkba tolja, hogy "..... városban 20 éves lány holttestét találták" vagy ha nem is gyilkosságról, de nemi erőszakról minimum kapunk hírt rendszeresen...

Úgyhogy a média jól elülteti mindenkiben a rémsztorikat, és értelemszerűen a nőkben ez a félelem él bizalmatlanság formájában.

Itt a napokban volt egy kérdés, amiben a srác feldobta az ötletét, hogy első randiként jó lenne-e túrázni menni, és már az első válaszoló leoltotta hogy "biztos csak meg akarod erőszakolni". Szóval nagyon bele van ivódva mindenkibe a bizalmatlanság.


De néha mégis összejönnek találkozók a valóságban is.


A kérdésem az, hogy mi volt az első találkozótok helyszíne, programja, és mennyi ideig tartott?



2020. szept. 25. 10:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én a Tinderes srácokat a közeli bevásárlóközpont parkolójába csaltam. Ha olyan volt a helyzet, elmentünk sétálni, de első találkozón rám egy kávét se költsön az úriember. Ha gázos volt a szitu, megpattantam autóval.
2020. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A "kreatív, érdekes" szerintem nem a randi helyszínére vonatkozik elsö sorban, legalább is nem az elsö alkalommal, hanem inkább a személyiségedre, érdeklödésedre.

Mellesleg nöként nagyon zavaró tud lenni (legalább is nekem), ha valaki eröltetetten pozitív akar lenni, a görcsös igyekezet ugyanis rettentö gátló tényezö a beszélgetések során.


Az introvertált lányt is csak érdekli valami - múzeum, természet vagy akármi más - vele el lehet menni múzeumba, képtárba vagy egy parkba olyan részre, ahol azért tud segítséget kérni, ha szükségét érzi.

De ehhez azért legalább is annyit tudni kell róla, milyen érdeklödése van, és ehhez igazodva próbálni valamit kitalálni.

Vagy esetleg megkérdezed töle, ö mit javasolna, melyik az a környezet, ahol biztonságban érzi magát és emellett nem is zavarja a többi ember jelenléte.

2020. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedés kézikönyve, 2. fejezet randi: alapszabály, hogy az első találkozó mindig semleges helyen történik. Nyilvános helyen, ahol mások is vannak és tudsz beszélgetni, személyes benyomást szerezni. Kávézó, cuki, séta a Duna parton stb. Sokszor bele lehet szaladni hogy a neten lefestett kép és a valóság között elég széles szakadék tátong. Ha nincs meg a személyes kémia, szimpátia akkor szépen elbúcsúztok egymástól és viszlát.
2020. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált lány vagyok, most ismerkedek először úgy neten, hogy egyáltalán felmerült, hogy találkozzak valakivel. Személy szerint nem "mindent vagy semmit" módon fogom fel az ismerkedést, szóval nem csak a házasság vagy a teljes kapcsolat megszakítása a két lehetséges kimenetele egy randinak (vagy magának az ismerkedésnek). Olyan "partnerrel" merült fel a találkozó, akivel egy csomó közös témánk és érdeklődési körünk van, nagyjából haveri szinten elvagyunk egymással. Az egyik ilyen közös hobbiról való beszélgetés során jött fel, hogy találkozzunk (sportról beszélgettünk és az illető megkérdezte, hogy lenne-e kedvem vele x sportolni y napon). Mivel haveri szinten elvagyunk, ezért legrosszabb esetben megmaradunk ezen a "szinten", ha valamelyikünknek olyan problémája lesz a másikkal élőben, ami miatt nem alakul ki "szikra" (persze ha az illetőnek is megfelel így).
2020. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem olvastam el a válaszokat.

Mi első randin a városban találkoztunk. Sétáltunk, fagyiztunk, beszélgettünk, ennyi volt. Akkor talalkoztunk először, olyan helyet akartunk mind a ketten, ami "semleges". Nem mozi, szórakozóhely, stb...

Második randin kocsikáztunk, túráztunk, kajáltunk, szinte egész nap.


Szerintem első körben kell egy kis nyilvánosság, én is tartottam valamilyen szinten (nagyon minimálisanl az első randitól. A mai világban, ahol emberek tűnnek el caak úgy, én sem mertem volna egyből egy erdőbe menni, vagy a lakasára, vag, ilyesmik...


A mi randizásunknak már 4 éve. Azóta a felesége vagyok, és van már 1 gyerekünk is :)


28L

2020. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Házibuliba jött el velem :)

Senkit nem ismert, engem sem természetesen és én is csak 4 embert ismertem a buliban. Jól döntött, hogy eljött velem, azóta is együtt vagyunk , több, mint 10 éve :)

2020. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Séta, kávé.
2020. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én jobban örülnék nőként annak, ha az első randi nyilvános helyen lenne, ahol nemcsak ketten vagyunk, gyorsan haza tudok menni tömegközlekedéssel (mert nincs kocsim), nem vagyok kiszolgáltatva a férfinek. A túra amúgy egy jó randiprogram, de nekem nem 1. vagy 2. randis program, hacsak nem társasággal megyünk.


Amúgy én nem vagyok egy ilyen királylány, aki szórakoztatni akarná magát meg teszteltetni a férfit, hogy mennyire "kreatív". Jó a kreativitás, de akkor "várom" el egy férfitől, ha már eléggé megismertük egymást, tudja, hogy mit szeretek, mi az érdeklődési köröm.


Első randira teljesen jó egy kávézós / teázós randi, vagy kiülni egy mozgalmasabb parkba, ami nem notóriusan rossz környéken van.

2020. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egy séta. Mert ha mégsem tetszik, bármikor mondhatod, hogy köszönöd, most haza kell mennem, majd máskor folytatjuk. Vagy: élőben sajnos mást képzeltem.
2020. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem jöttél be nekik élőben, ennyi. A fotók nem mutatnak semmit a lényegből.
2020. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!